Hakkımızda

Türkiye’nin en büyük hayvan platformu olarak kurulmuş olan web sitemiz hayvanlar.net 4 Mart 2019 tarihinden beri aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. Hayvan satışlarına tamamen karşı olmakla beraber web sitemiz forum sitesi olarak kullanıma açıktır ve ziyaretçilerimizin dünya üzerinde yer alan tüm hayvan türleri hakkında bilgi alabilmeleri mümkün olur.

Misyonumuz

Türkiye üzerinde yer alan ve hayvan haklarını savunan en büyük platform olmayı hedeflemekteyiz. Web sitemizde bulunan hem blog hem de forum kısımları üzerinden hayvanlara yönelik bilgi vermek, bakımları ve çiftleşmeleri hakkında geniş bir bilgi birikimini aktarmak başlıca hedeflerimizden bir tanesidir.

Forum

Web sitemizin forum kısmında kullanıcılarımızın kendilerini tanıtabilecekleri ve bilgi almak istedikleri konu hakkında yeni bir başlık açabilecekleri pek çok seçenek bulunmaktadır. 4 Mart 2019 tarihinde kurduğumuz web sitemizde dünya üzerinde yaşamsal faaliyetini sürdüren her bir hayvan türü için çeşitli bilgiler yer alır. Forum bölümümüzde tavsiye, istek ve şikâyet başlığı bulunmakta ve buradaki konular aktif olarak tartışılmaktadır.

Hayvan Türleri

Dünya üzerinde sahipleri tarafından bakımı yapılabilecek olan tüm hayvan türlerinin beslenme şekilleri, mama önerileri, bakımları, hastalık ve tedavi yöntemleri vs. gibi birçok konu web sitemizdeki başlıklar üzerinden takip edilebilir. Birden fazla hayvan türüne ait olan bilgiler hayvanların sahipleri tarafından ya da konu hakkında bilgi sahibi olan kişiler aracılığı ile web sitemizde yer alır. Hayvanlar âlemi hakkında merak ettiğiniz bütün etmenlere web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Hayvanlar Logo
Hayvanlar Sitemizin Logosu