tavşan tuvalet eğitimi

Alex'in annesi

Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba öncelikle. 1 hafta önce petshoptan bir tavşan aldım oradaki kişi 1.5 2 aylık olabileceğini söyledi ama kendiside emin değil daha sonra biz tavsanimiza bı oda ayırdık yani bu odanın yaklaşık %85 ini kullanabiliyor kafesine bı kap koyup her gün çişini oraya koyuyorum ama hep o kap yerine başka başka yerlere yapıyor acaba alanını daraltmam mı lazım öğrenebilmedi için

Gülce

Moderatör
Evet ilk haftalar alan daraltma yöntemini uygularsanız çok daha hızlı ve kalıcı sonuçlar alırsınız.
İlk başta yaklaşık 1 metrelik bir alanda dolaşmasına izin vermenizi sonraki haftalar yavaş yavaş tüm odaya hatta eve erişimine izin vermenizi öneririm.

Alex'in annesi

Kullanıcı
Evet ilk haftalar alan daraltma yöntemini uygularsanız çok daha hızlı ve kalıcı sonuçlar alırsınız.
İlk başta yaklaşık 1 metrelik bir alanda dolaşmasına izin vermenizi sonraki haftalar yavaş yavaş tüm odaya hatta eve erişimine izin vermenizi öneririm.
Teşekkür ederim erkek ve internette 3 aydan önce tuvalet eğitimi vermeyin yazıyordu sizce vermelimiyim

Gülce

Moderatör
Elbette vermelisiniz. Eğitim küçük yaşta başlandığında çok daha kalıcı olur. Tavşanlara tuvalet eğitimi vermek hakkında yazımı okumanızı tavsiye ederim.