Kedilerimizden bahsedelim mi? Kedi insanlar─▒ buraya... ­čÉł

Misgene07

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
6 Mar 2019
Tepkime puan─▒
104
Puanlar─▒
43
32
Soldan sa─ča do─čru F├╝hrer,Ay─▒c─▒k, ├çingene ve Melek'le kar┼č─▒ kar┼č─▒yas─▒n─▒z. ├çingene annemizi hamileyken sahiplendim. Bebeklerimiz do─čdu─čundan beri benimle. Bir de Misket'im var onu sonra g├Âsterece─čim. Assolistler sonradan gelir. Onlar benim her┼čeyim ­čÉżÔŁĄ

Tevfik

Y├Ânetici
Kat─▒l─▒m
4 Mar 2019
Tepkime puan─▒
410
Puanlar─▒
63
├çok ├žok be─čendim, t├╝yleri kadar ├Âm├╝rleri olur in┼čallah. Bunlar─▒ sevmenin mutlulu─čunu e┼č de─čerde ├žok az ┼čey verir, o da bir ba┼čka hayvan olur :)

Gizem

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
5 Mar 2019
Tepkime puan─▒
115
Puanlar─▒
43
inan─▒n bende hayran kald─▒m ├žok g├╝zeller ├žok muhte┼čemler bay─▒ld─▒m... uzun ├Âm├╝rleri olur in┼čallah:love:

Gizem

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
5 Mar 2019
Tepkime puan─▒
115
Puanlar─▒
43
siz y├╝re─či g├╝zel bir insans─▒n─▒z. ne kadar muhte┼čem bak─▒yorsunuz ├Âyle kedilerinize, ne kadar bak─▒ml─▒ ve temizler ve keyifleri de olduk├ža yerinde g├Âr├╝n├╝yor hepsinin ­čą░

Misgene07

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
6 Mar 2019
Tepkime puan─▒
104
Puanlar─▒
43
siz y├╝re─či g├╝zel bir insans─▒n─▒z. ne kadar muhte┼čem bak─▒yorsunuz ├Âyle kedilerinize, ne kadar bak─▒ml─▒ ve temizler ve keyifleri de olduk├ža yerinde g├Âr├╝n├╝yor hepsinin ­čą░
├çok ├žok te┼čekk├╝r ederim. O sizin g├╝zel bak─▒┼č─▒n─▒z. Hayvan sevmeyen insan da sevemez. Siz de bu s├Âz├╝n ├Âzetisiniz. Say─▒m─▒z artt─▒k├ža d├╝nya daha g├╝zel bir yer olacakt─▒r. ­čś╗ÔŁĄ­čÉż

Gizem

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
5 Mar 2019
Tepkime puan─▒
115
Puanlar─▒
43
umut ediyorum ki bir├žok insan bunun bilincine varabilsin. ben baz─▒ insan g├Âr├╝n├╝ml├╝ yarat─▒klardan iyilikte beklemiyorum a├ž─▒k├žas─▒, zarar vermesinlerde... bir de hayvanseverleri ├Âtekile┼čtiren toplum var, onlar─▒ zaten hi├ž anlayam─▒yorum.

Misgene07

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
6 Mar 2019
Tepkime puan─▒
104
Puanlar─▒
43
umut ediyorum ki bir├žok insan bunun bilincine varabilsin. ben baz─▒ insan g├Âr├╝n├╝ml├╝ yarat─▒klardan iyilikte beklemiyorum a├ž─▒k├žas─▒, zarar vermesinlerde... bir de hayvanseverleri ├Âtekile┼čtiren toplum var, onlar─▒ zaten hi├ž anlayam─▒yorum.
Sokakta besleme yaparken bize deli muamelesi ├žok yap─▒ld─▒,k├╝├ž├╝mseyen bak─▒┼člara ├žok maruz kald─▒k her hayvandostu gibi... ama asla y─▒lmad─▒m y─▒lmayaca─č─▒m. ├ç├╝nk├╝ vazge├žti─čimiz g├╝n onlar kazanacak. Siz de umudunuzu sak─▒n yitirmeyin. Say─▒m─▒z artacak ve d├╝nya daha g├╝zel bir yer olacak. Bunu d├╝┼č├╝n├╝n l├╝tfen ­čśŐ

Gizem

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
5 Mar 2019
Tepkime puan─▒
115
Puanlar─▒
43
Sokakta besleme yaparken bize deli muamelesi ├žok yap─▒ld─▒,k├╝├ž├╝mseyen bak─▒┼člara ├žok maruz kald─▒k her hayvandostu gibi... ama asla y─▒lmad─▒m y─▒lmayaca─č─▒m. ├ç├╝nk├╝ vazge├žti─čimiz g├╝n onlar kazanacak. Siz de umudunuzu sak─▒n yitirmeyin. Say─▒m─▒z artacak ve d├╝nya daha g├╝zel bir yer olacak. Bunu d├╝┼č├╝n├╝n l├╝tfen ­čśŐ
inan─▒n bundan hi├žbir zaman vazge├žmedim, bu nedenle elimden gelenin en iyisini yapmaya ├žal─▒┼čaca─č─▒m. di─čer insanlar─▒n ne dediklerine kulak asm─▒┼č olsayd─▒m e─čer hayvan d├╝┼čman─▒ olurdum, onlar benim g├Âz├╝mde bir'er hi├žler...

Misgene07

Kullan─▒c─▒
Kat─▒l─▒m
6 Mar 2019
Tepkime puan─▒
104
Puanlar─▒
43
inan─▒n bundan hi├žbir zaman vazge├žmedim, bu nedenle elimden gelenin en iyisini yapmaya ├žal─▒┼čaca─č─▒m. di─čer insanlar─▒n ne dediklerine kulak asm─▒┼č olsayd─▒m e─čer hayvan d├╝┼čman─▒ olurdum, onlar benim g├Âz├╝mde bir'er hi├žler...
Buna ├žok sevindim. B├Âyle insanlar─▒n var oldu─čunu bilmek bile bana huzur veriyor. ─░yiki vars─▒n─▒z ­čĺľ