Duyuru Konu Açmadan ve Mesaj Atmadan Lütfen Okuyun

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvansever dostlar, öncelikle internet sitemize hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Konu açmadan ve mesaj atmadan lütfen bu yazımızı sonuna kadar okuyunuz. Bu kurallarımızı internet sitemizi daha verimli bir hâle getirebilmek adına yazmaktayız. Fikir ve düşüncelerinizi konu altına yorum yaparak belirtebilir, beyin fırtınası yapabiliriz.

Konu açmadan önce;

• Lütfen yandaki örnek ve benzeri şekillerde konu açmayalım, Örneğin; Acil Destek! Yardım Lazım vb. şekilde konular açmayınız.
  • Konu içerisine emoji, kısa kelime veya kısa cümle ekleyerek konu açmayınız.
  • Bir üstte yer alan kuralımızda, örneğin kedi, köpek, kuş vb. evcil / sokaktaki dostunuz rahatsızlandı. Bu rahatsızlığı tam olarak net bir şekilde detaylı olarak anlatabilirseniz eğer yardım edecek arkadaşlarımız ellerinden gelen desteği sağlayacaklardır.
  • Konu içerisine görsel ekleyerek destek isteyebilirsiniz. Detaylı bir anlatım ardından, evcil veya sokaktaki dostunuzun fotoğrafını ekleyip destek isteyebilirsiniz.

Mesaj atmadan önce;

• Her hayvansever üyelerimiz konu açabilir. Bu konuların altına lütfen aşağılayıcı yorumlarda, küçük görme vb. yorumlarda bulunmayınız.
  • Mesajlarda sadece emoji olmamasına özen gösterelim.
  • Tek kelimeden oluşan kısa cevaplar vermemeye özen gösterelim.

Ne kadar açıklayıcı bir anlatım sergilersek o kadar detaylı destek almış oluruz. Ne kadar detaylı destek sağlarsak, konuyu açan hayvansever dostumuza o kadar yardımcı olmuş oluruz.

Saygı, sevgi ve hayvanlarla kalmanız dileğimle.