Kedi Sahiplendirme Scottish Fold ve British Shorthair Yavrularıma Yuva (Ücretsiz)

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Beyza

Yeni Üye
Kedi Dostu
Geçmiş zamanda Scottish fold kedi sahiplenmiştim kuzenim sayesinde, benim güzelim dişi çıktı ve kısırlaştırmak istemedim doğası gereği eşleştirmek istedim. Eşleştirdikten sonra 1 dişi 4 erkek yavrumuz meydana geldi bu kedilerimizden 2 tanesini baba hakkı olarak karşı taraf aldı. Ben elimde olan hiçbir ücret talep etmeden! sahiplendireceğim.

Scottish fold ve british shorthair yavrularımı sahiplenmek isteyen kişiler lütfen konu altına nasıl bakacağına dair durumundan bahsetsin, hiçbir karşılık beklemiyorum. Samimiyetine inandığım ve gerçekten iyi bakacağını düşündüğüm kişilere sahiplendireceğim. İstanbul / Kadıköy'de yaşıyorum. Şehir dışında olup ve isteyen kişilerin adresime gelip birebir kendileri ile görüşmek istiyorum. Tüm aşıları tamamdır, kimliği ile sahiplendireceğim.

Sahiplendirmemin sebebi açıkçası bana çok fazla maliyetli oluyor ve gerçekten hak edecek ailelere gitmesini istiyorum.

Yavrularım:
[
449
458

450
451

452
453

454
457

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Maşallah çok güzel yavrular, kısa zaman içerisinde güzel bir yuva bulurlar umarım @Beyza hanım:love:🐾

Yasemin92

Hayvansever
Kedi Dostu
şuan heyecandan uyuyamıyorum bu yavruları gördükten sonraaa:))) özelden mesaj attım

Dilek Dirlik

Hayvansever
Kedi Dostu
Sizin için uygun olursa gözünüz arkadakalmayacak şekilde birini sahiplenmek isterim...Kartal dayım ayrıca...
Yer olarak yakınım. Takip konusunda sıkıntı olmaz..

Son düzenleme:

Beyza

Yeni Üye
Kedi Dostu
Değerli hayvansever dostlarım lütfen buraya yazın özel mesaj almayayım burada forumdaki arkadaşlarla bir değerlendirme yapalım ve sahiplendirme işlemini ona göre yapayım. Takip benim için çok önemli çünkü ben bu canları satılması için sahiplendirmeyeceğim, gerçek bir ailenin yanında olabilmeleri için sahiplendireceğim.

Yasemin92

Hayvansever
Kedi Dostu
ismim Yasemin 27 yaşındayım Üsküdar’da yaşıyorum. Özellikle bu minnoş gri olan dik kulaklı british yavruya talibim. Diğerleri de aşırı güzel hayran kaldım. Dün geceden beri sayfayı yeniliyorum bir an önce sizinle iletişime geçebilmek için. Umutsuzca internette bu yavrulardan ararken ilanınızı gördüm cok cok sevindim. kedilere cok düşkünüm, ömürlük bakacağımdan asla şüpheniz olmasın. Bana cok yakınsınız yanınıza gelmek isterim görüşmek için. Ailem de cok heyecanlı kedilerinize bayıldık.
Benim için cok anlamlı bu yavruya sahip olmak, dogru ellere gideceğinden şüpheniz olmasın. Ne zamandır bu anı bekliyorum beni cok ama cok mutlu edersiniz

Halil19

Hayvansever
Kedi Dostu
Uzun zamandır düşünüyorum ve en sonunda ailemle beraber kararlaştırdım ömürlük bir kedi sahipleneceğim evde kediye sıkıntı olucak herhangi bir şey yok aileminde rahatsız olacağı bir hastalığı yok bu arada 20 yaşındayım önceden uzun bir süre hayvan bakmışlığım var ve çok hayvan baktım sorumluluk sahibi bir insanım ve veteriner ekibiyle hareket ederim kediyi satmak üretmek gibi bir amacım yok evimde aileden biri arkadaşım gibi olmasını istiyorum ayrıca takip edilmem de bir sıkıntı yok istediğiniz zaman kedinin durumunu öğrenebilirsiniz tek istediğim erkek olması teşekkürler iyi forumlar

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Beyza, merhabalar lütfen sahiplendirme yaparken sözleşme yapmanızı kesinlikle öneririm. Diğer türlü art niyetli insanlar olabilir (kimse üzerine alınmasın, art niyetli insanlardan bahsediyorum) sözleşme ile sahiplendirmeniz en mantıklısı.

Beyza

Yeni Üye
Kedi Dostu
Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim kesinlikle doğru söylüyorsunuz @Tevfik bey sözleşme yapacağım onu iyi hatırlattınız. Takip etme şartını koyacağım sözleşme içerisine bu şartları kabul edip ve satmayacağından emin olduğum kedi sever bir insana sahiplendireceğim.

Beyzaabicerr

Hayvansever
Kedi Dostu
Beyza hanimmcim merhaba bende beyza adasizz🤗 kedi sahiplendirdignizi duydumm bende talibimm ona kendi evladim gibi bakarimm 😍izmirde oturuyorm ama olursa onu almaya elbette zevkle gelirm☺ gorusmek uzere

Ahmet Mücahit KARAN

Hayvansever
Kedi Dostu
@Beyza , Merhabalar😃 İsmim Ahmet, 21 yaşındayım. Kocaeli/İzmit'te yaşıyorum. Tıp fakültesi öğrencisiyim. Uzun zamandır kedi sahiplenmeyi düşünüyorum ama hep önüme para engeli çıkıyor. Kedimle aramda oluşacak samimi bağı parayla satın almak istemiyorum onun için samimi birinden sahiplenmek istiyorum ve bekliyorum bunun için. Hayvan sevgisinin yeri benim için çok ayrı onlarla ilgilenmek beni inanılmaz mutlu ediyor ve onların o sevgi dolu bakışları ve hareketleri çok anlamlı. Sahiplenebilirsem de her zaman iletişim halinde olabiliriz. Düşünürseniz mesajınızı bekliyorum sevgili hayvan sever @Beyza 😄😄

Gulcan

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba size Ankaradan yaziyorum mumkünse bebislerden birisine talibim.Esim ve ben kedi asigiyiz.Uzun yillar kedi besledim 15 yil muhabbet kusuma gözüm gibi baktim ama nisan ayinda öldü .Simdi tekrar kedi almak istiyorum.Sizdeki minnaklari tesadüfen gördüm.Uygun görürseniz alabilirim.

Farukcnky

Hayvansever
Kedi Dostu
Yarın doğum günüm bana vok guzel bi hediye olabilir sarı yavrumun bakışları öyle masumki sözleşme şartı ile alabilirim emin olum en iyi ve engüzel şekilde bakılacaktır

Enesd

Hayvansever
Kedi Dostu
Daha önceden de kedi beslemişliğim var.Tekrardan sahiplenmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...