Pomeranian Boo

Hangi kedi mamasını tercih etmeliyim?

1180x200 Reklam Alanı

Arşu

Hayvansever
Kedi Dostu
Selamlar, n&d düşük tahıllı kuzu etli ve yaban mersinli kedi mamasını kullanıyordum. Şu an 10 kg fiyatı 500₺ civarında satılıyor. Bütçemi arttırabilirim. Kaliteli mama önerilerinizi bekliyorum. Birde sayfa için bir öneride bulunmak istiyorum. Fiyat/performans olarak sürekli güncellenen mama listesi yapabilir misiniz? İnternette araştırmalarım doğrultusunda, insanların yanlış yönlendirildiğini görüyorum. Belki böyle bir liste yaparak, yardımcı olabilirsiniz.

Arşu

Hayvansever
Kedi Dostu
Cevabınız için teşekkür ederim. Fiyat/performans derken örneğin bu önerdiğiniz markalar içerisinde, fitmin 10kg mama 470₺. İçerik olarak n&d markasından daha iyiyse, yapılacak listede n&d’nin üzerinde bulunsun. Böylece insanlar seçim yaparken daha kötü içerikli mamalara fazla para vermek yerine, fiyat olarak daha uygun ve daha kaliteli mamalara yönelir.

Arndiol

Moderatör
Kedi Dostu
Geçen hafta fitmin i 405 e aldım 10 kilosunu. Biraz araştırıp bulabilirsiniz.

Gülce

Yönetici
Kemirgen Dostu
Cevabınız için teşekkür ederim. Fiyat/performans derken örneğin bu önerdiğiniz markalar içerisinde, fitmin 10kg mama 470₺. İçerik olarak n&d markasından daha iyiyse, yapılacak listede n&d’nin üzerinde bulunsun. Böylece insanlar seçim yaparken daha kötü içerikli mamalara fazla para vermek yerine, fiyat olarak daha uygun ve daha kaliteli mamalara yönelir.
Bununla ilgili bir yazı hazırlamaya çalışacağım ama fiyatlar devamlı değiştiği için fiyat vermek pek doğru gelmiyor. Temel fiyat ortalamasını direkt fiyat vermeden yazmaya çalışacağım. :)

Arşu

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçen hafta fitmin i 405 e aldım 10 kilosunu. Biraz araştırıp bulabilirsiniz.
Her şey gibi fitmin de zamlanmış gibi duruyor. N&D 'den başlarda memnundum. Fakat son birkaç aydır, kedimin tüy dökülmesi baya arttı. Ondan dolayı hem içerik hem de marka olarak değişikliğe gitmeye karar verdim. Önerdiğiniz markalardan Acana'yı deneyeceğim. Önerileriniz için tekrardan teşekkürler.