Kedime hangi mamayı vermeliyim karar veremiyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Nisa123

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar ben kedimi sahiplendim önceki sahipleri hiç normal besinlerden vermemiş sadece açık mama yedirmisler bu yüzden kedim maması dışında hiçbir şey asla yemiyor besin değerlerini kendim yedirerek karşılayamiyorum arkadaş tavsiyesi ile proplan kullanıyordum ama artık iştahla yemiyor onu istemiyor prochoice alayım dedim kanlı ishal yaptı kedimde gibi bir sürü yorum okudum birçok mamada gerçek et yok karbonhidrat fazla taurin az yorumları var ben hangi mamayı vereceğimi şaşırdım kedim kısır değil genelde tavuklu ve somonlu mamaları seviyor sizce ne yedirmeliyim hem sağlığı hem zevkle yemesi için bilgisi olanlar yardım edebilir mi

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Orijen alabilirsiniz. Bütçeniz ne kadar?

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Yaş mama tüketiyor mu? Eğer tüketmiyorsa Proplan'dan biraz daha kaliteli bir mama kullanmanız gerekir.

Nisa123

Hayvansever
Kedi Dostu
Orta bütçe diyebiliriz orijene de bir bakayım o zaman

Yaş mama tüketiyor mu? Eğer tüketmiyorsa Proplan'dan biraz daha kaliteli bir mama kullanmanız gerekir.
Yaş mama da çok fazla sevmiyor ilk bi heyecanla yemeye başlıyor sonrasında yemiyor bırakıyor sadece sıvı kısımlarını yiyip etlerini bırakıyor 😀 proplani kaliteli sandığım için kullanıyordum ama değiştiririm tabi prochoice da pek begenilmiyor sanirim

Reflex mama nasıl sizce

Relfex mama nasıl sizce

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Profine, Brit Care, Bravery ve Fitmin'e göz atmanızı öneririm. Kalite sırasına göre yazdım.
Reflex ve Prochoice da kesinlikle tercih edilmemesi gereken mamalar arasında yer alıyor.

Nisa123

Hayvansever
Kedi Dostu