Kedi Sahiplendirme Scottish Fold ve British Shorthair Yavrularıma Yuva (Ücretsiz)

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tropheuskulübü

Hayvansever
Balik Dostu
Herkese Merhabalar , Kendim Kapalı Çarşıda Esnafım , Uzun Zamandır Kendimize Ait Bi Hobihanemiz Var , Akvaryum Balıkları ve Ekipmanları ile Alakalı , Üretimhaneye Birde Minik Scotish ' ten Düşünüyoruz Kıymetlimiz Olarak , Amacımız Kesinlikle Satmak Yada Farklı Bi Amaç Gütmekten Ziyade , Ona En Kaliteli ve En Huzurlu REfah Ortamı Yaratmaktır . İstediğiniz Sözleşmeyide Yapabiliriz , Dert Değil . Henüz Sahiplendirmediyseniz , Görüşmek İsterim .
İletişim Numaram : 0533 284 9254

Son düzenleme:

Ylmz455

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar istanbul beylikdüzünde oturuyorum yavrularınızdan 1 tanesini sözleşme şartı ile kabul etmek istiyorum ona en guzel mamalarla ve kalıtelı şekilde bakıcagıma söz verıyorum istediğiniz zaman görebilirsiniz istediğiniz zaman araya bilirsiniz içinizi rahat ettireceğime eminim iyi günler

Tuğçe

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmiş zamanda Scottish fold kedi sahiplenmiştim kuzenim sayesinde, benim güzelim dişi çıktı ve kısırlaştırmak istemedim doğası gereği eşleştirmek istedim. Eşleştirdikten sonra 1 dişi 4 erkek yavrumuz meydana geldi bu kedilerimizden 2 tanesini baba hakkı olarak karşı taraf aldı. Ben elimde olan hiçbir ücret talep etmeden! sahiplendireceğim.

Scottish fold ve british shorthair yavrularımı sahiplenmek isteyen kişiler lütfen konu altına nasıl bakacağına dair durumundan bahsetsin, hiçbir karşılık beklemiyorum. Samimiyetine inandığım ve gerçekten iyi bakacağını düşündüğüm kişilere sahiplendireceğim. İstanbul / Kadıköy'de yaşıyorum. Şehir dışında olup ve isteyen kişilerin adresime gelip birebir kendileri ile görüşmek istiyorum. Tüm aşıları tamamdır, kimliği ile sahiplendireceğim.

Sahiplendirmemin sebebi açıkçası bana çok fazla maliyetli oluyor ve gerçekten hak edecek ailelere gitmesini istiyorum.

Yavrularım:
[Ekli dosyayı görüntüle 449Ekli dosyayı görüntüle 458
Ekli dosyayı görüntüle 450Ekli dosyayı görüntüle 451
Ekli dosyayı görüntüle 452Ekli dosyayı görüntüle 453
Ekli dosyayı görüntüle 454Ekli dosyayı görüntüle 457
Merhaba,
İstanbul kurtköyde ailemle yaşıyoruz. Maddi açıdan herhangi bir sıkıntımız yok, evimiz bahçeli. Hayvanların para ile satılmasına karşı olduğumuz için sahiplenmek istiyoruz. Daha önceden sahiplenmememizin sebebi herkesin çalışıyor ya da okuyor olmasından dolayı evde yalnız bırakmak istememizdi artık her zaman evde birileri oluyor. İstediğinizde ziyarete gelebilirsiniz. Aramak isterseniz 05385425282

Nermin57

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba Beyza Hanım, az önce gördüm feyste birileri paylaşmıştı çok mutlu oldum hemen yazmak istedim.
4yıl öncesine kadar kedimiz vardı öldü ondan sonra taşındık kedi sahiplenemedik üniversite iş atama derken kedi sahiplenemedim. Son 8-9 aydır kedi arıyorum ama nöbet tuttuğum için ertelemek zorunda kaldım sağlık personeliyim artık nöbet tutmuyorm kedi sahiplenmek istiyorum kedileri çok seviyorum. Sinopta yaşıyorum evimde bana arkadaş olsun sürekli yanımda olsun sesini duyayım seveyim ilgileneyim istiyorum peşimde dolansın istiyorum. Ramazan ayında ve bayram sonrasına kadar çalışıyorum isterseniz iletişime geçelim sizinle konuşmak istiyorum. Ve ona çok iyi bakacağıma emin olabilirsiniz sürekli iletişim halinde olabiliriz. Sözleşme vs ne isterseniz yapabiliriz. Sabah akşam bile fotoğrafını atabilirim :)😊😊😊 lütfen bana verinnn 🙏🙏🙏🙏 tek sorun bayram öncesi ve mesaiyle çalışıyorum yoksa yarın bile çıkıp gelebilirdimmm
Hastanede gün aşırı nöbete gittiğimde orda bir yavru bulmuştum evden çok hastaneyim diye ona orda bakıyordum nöbetlerde gece sabaha kadar kucağımda uyutuyordum ben kitap okuyunca kapı az aralık kalsın hemen gelip kucağıma yatıyordu çay içince gelip bardağımı falan kokluyordu çok tatlıydı hastalar gelince sessiz olmasını söylüyordum ben kalkınca yerime oturuyor ben gelince gene kucağıma yatıyordu çok şirindi ama malesef kediyi alıp götürdüler ben nöbetten çıktıktan sonra da bulamadım :( iyi bakarım en iyi mamaları alır onunla çok iyi ilgilenebilirim tek başımayım vee gerçekten çook seviyorum kedileri. Düzenim oturmuş en az olduğum yerde 6yıl duracam ve her akşam evde olucam yani sıkılmaz tek başına sürekli ilgilenirim

Son düzenleme:

Volkangenc

Hayvansever
Kedi Dostu
Geçmiş zamanda Scottish fold kedi sahiplenmiştim kuzenim sayesinde, benim güzelim dişi çıktı ve kısırlaştırmak istemedim doğası gereği eşleştirmek istedim. Eşleştirdikten sonra 1 dişi 4 erkek yavrumuz meydana geldi bu kedilerimizden 2 tanesini baba hakkı olarak karşı taraf aldı. Ben elimde olan hiçbir ücret talep etmeden! sahiplendireceğim.

Scottish fold ve british shorthair yavrularımı sahiplenmek isteyen kişiler lütfen konu altına nasıl bakacağına dair durumundan bahsetsin, hiçbir karşılık beklemiyorum. Samimiyetine inandığım ve gerçekten iyi bakacağını düşündüğüm kişilere sahiplendireceğim. İstanbul / Kadıköy'de yaşıyorum. Şehir dışında olup ve isteyen kişilerin adresime gelip birebir kendileri ile görüşmek istiyorum. Tüm aşıları tamamdır, kimliği ile sahiplendireceğim.

Sahiplendirmemin sebebi açıkçası bana çok fazla maliyetli oluyor ve gerçekten hak edecek ailelere gitmesini istiyorum.

Yavrularım:
[Ekli dosyayı görüntüle 449Ekli dosyayı görüntüle 458
Ekli dosyayı görüntüle 450Ekli dosyayı görüntüle 451
Ekli dosyayı görüntüle 452Ekli dosyayı görüntüle 453
Ekli dosyayı görüntüle 454Ekli dosyayı görüntüle 457
Beyza hanım lütfen dönüş yapın sahiplenmek istiyorum çok istiyorum lütfen

Kader

Hayvansever
Kedi Dostu
Yavrular çok tatlı maşallah onlara... 40 yaşındayım evliyim çocuğum yok... sarı yi griyi çok beğendik eşimle... ikisinden birisine bizde talibiz.... daha önceden kedim vardı deneyim kazandım kedi bakımı konusunda... yavruya çok iyi bakacağıma iyi bir bir anne baba olacağima şimdiden söz veriyorum 😊

Serkan1907

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba izmirden yazıyorum istanbulda mınık yavrumuzu almak ıçin ailem bulunmakta. Polisim ticari bir amaç olusturmaması adına bu zamana kadar para ile satın almak istemedim eğer sizin ıcınde uygunsa mesajınızı beklıyorum takıpli bi şekilde sahiplenebilirim

Zeynep ogrtmen

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba Beyza hanim..
Ben scottish fold kedi besledim 1.5 yasinda 28 Mart ta vefat etti.. Cok iyi bakiyorduk mineral takviyesi, kuru gida olarak Royal canin Kisirlastrmistik ve disiydi.. Dusunu kizim icin pencereme guvenlik taktirmadim ama onun icin file, kilit ne varsa yaptircaktim tabi cok akilli bi hayvandi, uzak duru hep pencereden balkondan.. Kumunu bile ozel aliyorduk o benim herseyimdi.. Hersey yolundaydi kilo kontrolu de tamdi yalniz durup dururken pat die devrildi veterinere yetstirdim ama malesef yarim saat mudahaleye ragmen kurtarilamadi.. Cok uzulduk ailecek evladimiz gitti hala her yerde fotosu var vr hala nasilsin diyen dostlarim kedimi hatirlayip bi kac kelam ederler, mutlu olurum.. Demem o ki, bu cins hayvanlar aninda beyine pihti atabiliyor Allah korusun ve akcigerleri zayif oluyor hicbir yavaslamasi yoktu benim canimin ama aniden olunca akcigerlerde sorun olablir dedi hekimimiz.. Biz o kadar sevdik baglandik inanin tatile giderken evcil hayvan kabul eden oteller tercih ettik ama malesef su an onsuz yasiyoruz, hala da alisamadik... Lutfen bu cins hayvanlari sahiplenmek isteyenler oncelikle maddi olarak bunu kaldirabilirler mi bundan emin olun.. Vitamin takviyesi, bakimi, seyahatteki konforlarini kaldirabilecek insanlar lutfen sahiplenmek istesin.. Bunlar bir can, ben diordum ki iki kizim var birisi kedi.. Evlat gibiler onlar.. Simdi elimde videolari ve fotograflari kaldi benim canimin.. Cok erken gitti.. Lutfen bu hassas yapilarini kaldirabilecek kisiler sahiplensin, benim cok nacizane tavsiyemdir..

Dilarasenipek

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, öncelikle bu güzel davranışınız için sizi gönülden tebrik ediyorum bu şekilde sahiplendirmeniz ve bu kadar titiz davranmanız çok güzel. Biz 4 kişilik bir aileyiz ve tüm hayvanları özellikle kedileri çok seviyoruz daha önce kedi besledik ve hala sokağımızdaki hayvanlarla yakından ilgileniyoruz. Uzun zamandır kedi sahiplenmek istiyorduk fakat ücret karşılığında olması bizi durduruyordu. Bu yavrulardan herhangi birinin ailesi olmayı çok isteriz. Ankarada yaşıyoruz eğer anlaşabilirsek ailecek gelip yavrumuzu teslim alabiliriz. Bize güvenebilirsiniz.

Mervegkc

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba ismim Merve Ankarada kamu personeliyim evliyim ve 6.5 yaşında bir kızım var. Evde 3 kişiyiz ve hepimiz kedi sahiplenmek istiyoruz. Eşim ziraat mühendisi. Ben 32 eşim işe 38 yaşında Evimiz 3+1 apartman dairesi 2. Katta ve kendimize ait. Eğer bu minnoşlardan biri bizim olursa cam ve balkon kapısına pileli tel yaptıracağım. Daha önce kedi baktım ama geçici süre. Eğer bu minnoşlardan biri bizim olursa gerek veteriner gerekse mama vs. Konusunda çok iyi ve kaliteli malzemelerle bakılacağından emin olabilirsiniz. İstediğiniz durumda sözleşme de yapabiliriz. Sürekli video ve fotoğraflarını atarak takip konusunda da size yardımcı olurum. (bu arada british olan kediviğe talibim malum gün içerisinde çalıştığımız için hassas yapıya sahip olan scottish fold ları depresyona sokmak istemem)

Muhammet Çelik

Hayvansever
Beyza Hanim Merhaba,

Ankara'ya gonderim yapabilme sansiniz varsa eger seve seve siyah olan yavruyu sahiplenmek isterim. Teyzem Maltepe'de oturuyor eger bize uygun gorurseniz teyzemin oglunu yonlendirip sizden teslim almasini saglayabilirim.

@Tevfik kardesimden benim hakkimda detayli bilgi alabilirsiniz :)

Sevgiler, Saygilar.

Son düzenleme:

Yasemin92

Hayvansever
Kedi Dostu
eşim ve ben, annem babam kardeşlerim hepimiz çok heyecanlandık nerde iseniz gelmek isterim yanınıza. ne bileyim ilanı gördüğüm saatten beri benim için bir umut oldu evime neşe gelecek diye beklemekteyim. Ne yazsam kendimi ifade edemeyeceğim biliyorum... istediğinizde ziyaretimize de gelebilirsiniz biz hemen üsküdardayız.. birlikte istediğiniz zaman fotoğraflaşabiliriz... Satılma endişesi duymanızda cok normal.... fakat biz asla öyle bir şey düşünmüyoruz öyle bir ihtimal yok... allah korusun onu nasıl satarım düşüncesi bile çok üzücü. güzelliğimle bir ömür boyu yaşamak için sahiplenmek istiyorum. O benim evladım olacak. Ticari bir nesne olarak görülmesine cok karşıyım. Satmayı bırakın satın dahi almak istemiyorum. İçinize sinmesi adına bügun görüşmek isterim... siz zaten kendiniz daha iyi anlayacaksınız yüzyüze gelirsek, heyecanımı umudumu hissetmenizi isterim. Gerçekten cok araştırıyoruz eşimle minnoş bir yavru kedi için. Kardeşlerim de bana çık yakın oturuyor artık sizin evden çıkmayız diyorlar bilmiyorum seçim yapacak olan sizsiniz umarım samimiyetimi size geçirebilmişimdir. Benim kadar isteyen cok var:/ umarım beni secersiniz. İlk mesaj atan kişi olabilirim size. Artık buda olmazsa sahiplenemediğimi öğrendiğimde benim aglayacagımdan şüpheniz olmasın:(

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Bu kadar insana yetecek cins kedi sahiplendirilmediğinden cins kedi meraklısı olmayan gerçek kediseverlerden aynı ilgiyi diğer yavru tekir kedilere de bekliyoruz. Sahiplenemezseniz sahiplenemedik diye üzülmeyin. Onlar da kedi onlar da hâlâ bebek onların da sıcak bir yuvaya ihtiyacı var ve onlar da cins kedilerle aynı mamayı yiyorlar. :)

Yasemin92

Hayvansever
Kedi Dostu
Sayın @socrabbit merhaba. Cins kedi isteyenlere karşı böyle bir önyargıya gerek yok.... buradaki bir cok kişiyi de zan altında bırakıyorsunuz cins kedi isteyen bir cok kişi var suan burada kediseverseniz gidin sokaktan alın diye. Kediseverim tabikide bunu derseniz cok ağırıma gider. Britishler benim çocukluğumun kedisi bende yerleri farklı cok cok farklı. Sahiplenmezsem de gerçekten üzüleceğim hatta uzuluyorum da suan... insan birine aşıkken bir başkasıyla nasıl evlenir ki:) böyle düşünüyorum sadece daha masumca:) cins mins olmazsa tabikide sokaktaki kedilerden sahiplenecegim. Yapacak bişey yok diğer kedileride cok seviyorum önceliğim olursa british:)

Bu arada Üsküdar Altunizade aykent sitesine yolunuz düşerse beklerim. Beni ve annem Nurcan hanımı sitedeki mahalledeki insanlara sorabilirsiniz. Kedimiz olmadığı halde yıllarca kedi maması aldık kilo kilo en büyüklerinden her gün onları koşulsuzca besledik. Sitemizdeki mahallemizdeki kedileri hep besledik. Bizi orda karşı sitemiz Albayrak’tan kendi sitemizin sakinleri bekçileri herkes tanır. Gerçek bir kedisever olduğumdan şüpheniz olmasın. Lütfen önyargılı davranmayın herkese ben gerçekten kalpten cok üzülüyorum böyle düşünen olduğunda.... iyi akşamlar diliyorum bütün kedi severlere:))

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Sayın @socrabbit merhaba. Cins kedi isteyenlere karşı böyle bir önyargıya gerek yok.... buradaki bir cok kişiyi de zan altında bırakıyorsunuz cins kedi isteyen bir cok kişi var suan burada kediseverseniz gidin sokaktan alın diye. Kediseverim tabikide bunu derseniz cok ağırıma gider. Britishler benim çocukluğumun kedisi bende yerleri farklı cok cok farklı. Sahiplenmezsem de gerçekten üzüleceğim hatta uzuluyorum da suan... insan birine aşıkken bir başkasıyla nasıl evlenir ki:) böyle düşünüyorum sadece daha masumca:) cins mins olmazsa tabikide sokaktaki kedilerden sahiplenecegim. Yapacak bişey yok diğer kedileride cok seviyorum önceliğim olursa british:)

Bu arada Üsküdar Altunizade aykent sitesine yolunuz düşerse beklerim. Beni ve annem Nurcan hanımı sitedeki mahalledeki insanlara sorabilirsiniz. Kedimiz olmadığı halde yıllarca kedi maması aldık kilo kilo en büyüklerinden her gün onları koşulsuzca besledik. Sitemizdeki mahallemizdeki kedileri hep besledik. Bizi orda karşı sitemiz Albayrak’tan kendi sitemizin sakinleri bekçileri herkes tanır. Gerçek bir kedisever olduğumdan şüpheniz olmasın. Lütfen önyargılı davranmayın herkese ben gerçekten kalpten cok üzülüyorum böyle düşünen olduğunda.... iyi akşamlar diliyorum bütün kedi severlere:))
Özel mesajda da yazdığım üzere size veya bir başkasına karşı bir önyargı ile yazmadım. Yorumumu üstüne alınması gereken kişi alınır. Her cins kedi seven kedisever değildir demek değil benim yazdığım yorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...