Kopegim Istedigi Olmayınca Eve Isemeye Basladi Yardim

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

ececiiim

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhaba 6 ay once 2 yasında biewer yorkshire terrier sahiplendim onu sahiplendigimde tuvalet egitimi vardı,mevsim kıştı her şey normaldi sonrasında yaz mevsimi gelince eve cis kacırmaya basladi son 1 aydır her gun eve isiyor her kızdıgında istedigi olmayınca evin her kosesine isiyor lutfen yardım edin ne yapmam gerekiyor

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhaba,

Bu konuda eğitim veren profesyonel kişilerde yardım almanızı öneririm. Kendiniz ödül maması ile belki aşabilirsiniz ancak zor bir durum

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Tepkilerinizi yumuşatın, siz daha da sertleşirseniz o da daha da inat edecektir.

tuvalete günce kaç kere cıkartıyorsanız fazladan +1 cıkartın.

İdrar yaptıgı bölgeyi mümkün seviye en güçlü şeyle temizleyin ki hiç kokusu kalmasın.

Problem hala çözülmüyor ise sıfırdan wc eğitimi verir gibi başlayın.

ececiiim

Hayvansever
Kopek Dostu
Tepkilerinizi yumuşatın, siz daha da sertleşirseniz o da daha da inat edecektir.

tuvalete günce kaç kere cıkartıyorsanız fazladan +1 cıkartın.

İdrar yaptıgı bölgeyi mümkün seviye en güçlü şeyle temizleyin ki hiç kokusu kalmasın.

Problem hala çözülmüyor ise sıfırdan wc eğitimi verir gibi başlayın.
merhabalar ben yazın biraz gec yattigim icin sabahları erken kalkamıyorum sanırım cok fazla cisini tuttugu icin protesto ediyor, ben de ona biraz sert kızdıgım icin inadından yapiyor :( tesekkur ederim yorumunuz için