Urinary Mama Önerisi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

FatihBakan

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar merhaba. Daha önce burada bir arkadaşın önerisi ile Brit Care markalı urinary mama aldım aslında kedi mamayı sevdi ama ishal yaptı, mama değişimi olduğu için bir süre sonra geçer diye düşündüm ama 4 aydır sürekli ishal. Önerebileceğiniz farklı bir Urinary mama var mı acaba?

Üriner hastalığa ilk yakalandığı zaman götürdüğüm veterinerin verdiği bir mama vardı markası "Hills Urinary Care c/d" bu mama ishal yapmamıştı ama internette bulamadım bu mamayı sadece veterinerlerde satılıyor ve çok pahalı. Aslında bu mamayı daha ucuza alabileceğim bir yer bulsam süper olacak benim için ama malesef hiç bir sitede bulamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: BZC

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
yeni alacagınız mamada içeriği ters alın belki hassasiyeti vardır. yani tavuk denedıysenız yeni marka da somon deneyin gibi.

özel mamalar ne yazık ki pek online ortamda bulunamıyor; tanıdık veteriner olsa onlara geliş fiyatı düşük ancak kar vs eklenince fırlıyor.

Royal Canin internette az da olsa bulunuyor denenebilir; bence brit care içeriği daha iyi ancak royal canin özel mamalar konusunda ciddi bir arge yapıyor.

ND'nin urinary si de var sanırım internette satışta; o biraz pahalı olabilir.