Urinary Mama Önerisi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

FatihBakan

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar kedim 2 ay önce idrar yapamama sorunu ile karşılaştı veteriner bize bu mamayı önerdi ama ben aynı mamayı internette bulamıyorum. Bu mamanın 10 veya 15 kg versiyonunu bulabileceğim bir yer var mı acaba yardımcı olursanız çok sevinirim. Ya da farklı bir urinary mama önerirseniz sevinirim. Şimdi bu mamaya alıştığı için bundan devam etmek istiyorum ama yoksa farklı mama önerilerinizi bekliyorum.
IMG_20231103_151920.jpg

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Bölgenizde hills ile anlaşmalı petshop illaki vardır onlara bi sorun isterseniz. Eğer sevdiyse ve iyi geldiyse değiştirmenizi önermem.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Veterinerler genelde kendılerının anlasmalı oldugu sadece veterinerlerde satılan mamaları onermeye calısıyor.

Hılls'in urinary maması ınternette satılıyor sızın versıyon var mı araştırmak lazım.

Brit Care 'ın urinary maması da güzel oluyor, belki daha uygundur onu da araştırın. o satılıyor cogu yerde.

FatihBakan

Hayvansever
Kedi Dostu
Bölgenizde hills ile anlaşmalı petshop illaki vardır onlara bi sorun isterseniz. Eğer sevdiyse ve iyi geldiyse değiştirmenizi önermem.
Bende aynı mamayı almak istiyorum ama internette aynı mamayı bulamadım.
Veterinerler genelde kendılerının anlasmalı oldugu sadece veterinerlerde satılan mamaları onermeye calısıyor.

Hılls'in urinary maması ınternette satılıyor sızın versıyon var mı araştırmak lazım.

Brit Care 'ın urinary maması da güzel oluyor, belki daha uygundur onu da araştırın. o satılıyor cogu yerde.
IMG_20231103_232502.jpg

Bahsettiğiniz mama bu mu? Deneme amaçlı 2 kg sipariş edicem ama yanlış olmasın.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
evet bu mama, kısırlık durumuna uygun olanı secin ama.

bir de direk değiştirmeyin %25 oranında arttırarak yeni mamaya geçin yoksa bagırsakları bozulabılır