Duyuru Moderatör Alımları

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhaba, hayvanlar.net her geçen gün hayvan severlerin destekleri ile büyümeye devam ediyor. Forumda moderatör olarak görev yapacak arkadaşlar arıyoruz. Hayvanlar hakkında bilgi sahibi olan herkes, moderatörlük başvuru yapabilir.

Forum Moderatörü Olmak İçin Aranan Özellikler
  • Hayvanlar hakkında bilgi sahibi olmak.
  • Kişilere yardım etmeyi seven birisi olmak.
  • Moderatör unvanını benimseyerek, adil işleyişler sunmak.
  • Günde en az bir kere çevrimiçi olmak.
  • Sorumluluk sahibi ve kendinden emin bir kişiliğe sahip olmak.
  • Takım çalışmalarını seven birisi olmak.
Forum Moderatörü Görevleri
  • Forum kuralları hakkında bilgi sahibi olmak.
  • Hayvan severlerin paylaştığı yazıları takip etmek.
  • Takımı dışarıya doğru bir şekilde temsil etmek.
  • Forumdaki önerilere ve gelişmelere yardımcı olmak.
  • Forumda sorulan sorulara, eğer bilgisi varsa cevaplamak.
  • Hayvanlar.net yenilikleri üzerinde çalışmak.
  • Gerektiğinde uyarı ve ceza işlemlerini uygulamak.
Siz hayvan severleri de ekibimizde görmekten mutluluk duyarız :)

Başvuru yapmak için konu altından yorum yazabilirsiniz. Genel moderatör veya bilgili olduğunuz herhangi bir kategori için moderatör olabilirsiniz.

emredersiniz

Hayvansever
EklemBacakli Dostu
Merhaba ben Emre, hayvanlar hakkında bilgi sahibi olan ve kişilere yardım etmeyi seven bir birey olarak, moderatör olarak görev almak için buradayım. Topluluğunuzun düzenli işleyişini sağlamak ve adil bir ortam sunmak için elimden geleni yapmaya hazırım.

Sorumluluk sahibi ve kendinden emin bir kişiliğe sahip olduğumu düşünüyorum. İnsanlara yardımcı olmak ve sorunları çözmek için adil ve yapıcı bir yaklaşım benimseyeceğim. Her bir üyenin haklarını ve fikirlerini saygıyla karşılamak ve topluluğun her üyesini eşit bir şekilde temsil etmek için çaba göstereceğim.

Takım çalışmalarını severim ve birlikte çalıştığım insanlarla uyum içinde çalışmak için çaba gösteririm. İyi iletişim becerilerine sahibim ve tartışmaları yönetirken taraflar arasında dengeyi sağlama konusunda yetenekliyim. İhtiyaç duyulduğunda hızlı ve etkili kararlar almaktan çekinmeyeceğim.

Kategori kısmına gelirsek de genel kategoride bir modaratör olmam daha doğru olacaktır fakat şu an eklem bacaklılara olan ilgimden dolayı eklem bacaklı kategorisinde bilmediğim şeyleri araştırarak bu konu üzerine daha fazla düşerek insanlara yardım etmek isterim. Ayrıca günde bir kere veya bir kereden fazla forumu kontrol edebilirim.

Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, her zaman açık bir iletişim kurmaktan mutluluk duyarım.

BOBO

hayvanlar.net
Meraklı Üye
Egzotik Dostu
Eğer böyle bir ihtiyaç varsa elimden geleni yapabilirim.

Aquafilozof

Hayvansever
Balik Dostu
Hastanede olmadığım sürece buradayım:) Geneldense alanımı kısıtlayıp, belli bir katagoride daha etkin ve doğru çalışacağım kanâtindeyim.
Saygılar...

smilingangel

Hayvansever
Kus Dostu
Tarih eski görünüyor lakin duyuru bende yeni görünüyor,bir sıkıntı mı var acaba sistemde

• Beğen
Tepkiler: BZC

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Talep toplanmaya devam ediyor arkadaşlar.