Merhaba Ben Yeniyim

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Kılıçaslan

Hayvansever
Kus Dostu
Muhabbet kuşumu elime aldığımda gözlerini kısıyor ve ona baktığımızda da durum aynı acaba rahatlamaya mı çalışıyor yoksa uykuya mı dalıyor ve bide ona aldığım çilekli gagataşını bi türlü yemiyor onu eşi zannediyor alsammı elinden bilmiyorum almalı mıyım buda fotoğrafı yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyalar

• c52d9f65bee5a789f8d63b539ac1a0ba.jpg
    c52d9f65bee5a789f8d63b539ac1a0ba.jpg
    560.8 KB · Görüntüleme: 4

Bbeyzaa

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhaba, gözlerini kismasindan kastınız tam olarak nedir bilmiyorum ama tahmini olarak yorgun olduğunda, uykusu olduğunda yapar. Ayrıca gaga taşına kur yapması da normaldir diye tahmin ediyorum, daha bilgili kişiler yardımcı olacaktır.

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhaba son durum nedir?

Kılıçaslan

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba, gözlerini kismasindan kastınız tam olarak nedir bilmiyorum ama tahmini olarak yorgun olduğunda, uykusu olduğunda yapar. Ayrıca gaga taşına kur yapması da normaldir diye tahmin ediyorum, daha bilgili kişiler yardımcı olacaktır.
aslında yorgun degil ben ona baktigimda gözlerini kapatıyor (sabahleyin) bana gore kendini dinlendiriyormus gibi geliyor belki insanlarla zor bir gecmisi olmuş olabilir ve bunu nadiren yapıyor yani ben öyle düşünüyorum gaga tasını konusuna gelirsek gaga tasını almicam o zaman zaten alırsam depresyona girer diye korkuyorum

Bbeyzaa

Hayvansever
Kemirgen Dostu
aslında yorgun degil ben ona baktigimda gözlerini kapatıyor (sabahleyin) bana gore kendini dinlendiriyormus gibi geliyor belki insanlarla zor bir gecmisi olmuş olabilir ve bunu nadiren yapıyor yani ben öyle düşünüyorum gaga tasını konusuna gelirsek gaga tasını almicam o zaman zaten alırsam depresyona girer diye korkuyorum
Kaç aylık acaba?