Merhaba, Ben Samsun'dan Katılıyorum.

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

SpecialTricks

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba herkese,

Bu foruma Samsun'dan katılıyorum. Bilgi alışverişi yapmak amacıyla ve ilgi duyduğum konular hakkında daha fazla şey öğrenmek için arama motorunda basit bir google araması yaparak burayı buldum ve hemen kaydolmak istedim. Öncelikle belirtmek isterim ki amacım kesinlikle bu forumda satış yapmak ya da bir şeyler satın almak değil. Ancak, kendi ilgimi çeken konularda sahip olabileceğim şeylere ilgi duyduğumu belirtmeliyim ve bununla ilgili herhangi bir sorun yaşanacağını düşünmüyorum.

Müsait olduğum zamanlarda, sevdiğim bir kedi türünü sahiplenmek ve onlar hakkında bilgi sahibi olmak, istişare etmek beni çok mutlu eder.
Tombik ve sessiz kedi türleri bana çok garip hissettiriyor, garip bir şekilde kendimi kedi videoları izlerken buluyorum :)

Kendimi tanımlarken, erkek olduğumu ve ne satın alma ne de satma niyetimin olmadığını vurgulamalıyım.
Bu bilgilerin zihninizde farklı düşüncelere sebep olabileceğinin farkındayım, ancak bunlarla hiçbir şekilde ilgilenmediğimi belirtmek isterim.
Sonuç olarak, bu forumda ne konuşulduğunu ve nelerin tartışıldığını öğrenmek için öncelikle forumun içeriğini derinlemesine inceleyeceğim.

Bu konuda bilgiler edinecek ve paylaşımlarda bulunacağım.
Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar dilerim...

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Hoş geldiniz, umarımki forumda kaliteli zaman geçirisiniz. Ve insana, hiçbir terapistin sağlayamayacı enerji ve mutluluğu veren bu güzel canlardan siz de sahiplenebilirsiniz :).
Ben de sizlere iyi forumlar diliyorum.

SpecialTricks

Hayvansever
Kedi Dostu
Hoş geldiniz, umarımki forumda kaliteli zaman geçirisiniz ve insana, hiçbir terapistin sağlayamayacı enerji ve mutluluğu veren bu güzel canlardan siz de sahiplenebilirsiniz :).

Ben de sizlere iyi forumlar diliyorum.

Önce tabii ki bilgi sahibi olmam lazım, bir sürü dinamik var.
İnşallah çoğunu buradan olmak kaydıyla öğrenmek ''çeviri'' de yapıyorum zaten o şekilde de bütün pskolojilerini araştırmak, bilmek ve paylaşmak isterim.

Teşekkürler, güzel dilekleriniz için :giggle:

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Hoşgeldiniz.

Güzel vakitler geçirmeniz dileğiyle :)