Kedime arkadaşlık edebilecek bir pet var mıdır?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

noname

Hayvansever
Kedi Dostu
muhabbet kuşuma zarar vermiyor ama kuş kedimden korktuğu için beraber bırakamıyorum maymun olabilir mi demiştim oda yasal değilmiş tavşan denemiştim ama oda olmadı ayrıca bakımı zor olduğu için aldığım kişiye hemen geri vermek zorunda kaldım. sokakta tüyleri soyulmuş yara içinde bulduğum bir kediyi sahiplendiririm diye evime getirmiştim ama ona sahip çıkmadı. ailem ikinci kediye pek sıcak bakmıyor arada laf işitiyorum artık güvenilir biri isterse yanında ilk kedimin bazı eşyalarıyla beraber vereceğim eğer bir sahiplenen olmazsa okulum bittikten sonra ayrı eve çıkıp bu kediye de sahip çıkacağım. kedimin ona onun kedime zarar vermiyeceği bir arkadaş pet var mıdır? yeni yavru bir kuş alsam kedime alışır mı? ileride bir sıkıntı çıkar mı? kediler birbirine alışabilseler ikisi içinde çok iyi olacak birbirlerinden nefret ediyorlar büyük kedim küçük kediyi yakalasa bir kaşık suda boğcak

Son düzenleme:

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
merhaba; kedinin en iyi dostu kedidir. Aile istememesi konusu hariçi kedilerin birbirine alısması için çeşitli yöntemler var. onları uygulamazsanız kendi kendilerine pek mümkün olmayabiliyor.
Ancak secenekleriniz arasında ikinci kediyi tutmak yok anladıgım kadarıyla, kedinin bence en iyi anlaşabildiği hayvan kücük ırk köpekler.

-konu taşınmıştır

noname

Hayvansever
Kedi Dostu
merhaba; kedinin en iyi dostu kedidir. Aile istememesi konusu hariçi kedilerin birbirine alısması için çeşitli yöntemler var. onları uygulamazsanız kendi kendilerine pek mümkün olmayabiliyor.
Ancak secenekleriniz arasında ikinci kediyi tutmak yok anladıgım kadarıyla, kedinin bence en iyi anlaşabildiği hayvan kücük ırk köpekler.

-konu taşınmıştır
anlaşabileceği tüyü az bir küçük köpek var mıdır? kedime zarar verirse bunu kaldıramam