Kedime Yurutec Yapmak Istiyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

kaandenizbilkin

Hayvansever
Kedi Dostu
Hepinize merhabalar 3 ay once sokaktan sahiplendigim kedim artik arka ayaklarini kullanmaz hale geldi. Ilk buldugumda beline birisi vurmus be omuriliginde catlak olusmus. Zamanla yanlis kaynamis ve ilk veterine goturdugumde hic yuruyemiyordu. Fip olabilir dediler kan tahlili flim cekildi cok sukur fip cikmadi. Bir zanan sonra iyilesti baya yuruyordu kosuyor zipliyordu ve cok zipliyordu 😄😄 1 ay sonra 8 aylik oldu ve erkekligin verdigi bir ic gudu ile evde yastik yorgan birakmadi. Bunun zararlu oldugunu dusunup onu durduruyorduk. Sonra biz yemek yerken malum isi yastik ile gercekestirip evin icinde kosmaya basladi her yere cikiyordu 1 metre yuksekten assagiya zipladi ve zipladigi yerdr kaldi. Evet sadece 1 metre ev icerisinde bir yerde zipladi ve belj tutmAz oldu. Doktora gittik ya da veteriner siz nasil telafuz ederseniz. Bel kaymasi kalca cikikligi gibi ameilayat olmasi gerektigini soyledi. Ve kalkamayabilir dedi bizde. Krndimiz evde yasadigi yrrr kadar bakmak istedik suan 10 aylik oldu. Oldu bizde bez aldik ve bezle yasiyoruz. Cok tatli beyaz 10 aylik erkek bir kedi.
Suan ona yurutec yapmaya calisiyorum. Sizden tavsiyelerinizi bekliyorum ankaradayim. Iyi bor veteriner var ise guvendiginiz tekrar muayeneye goturebiliriz.

Ekli dosyalar

• 20221202_082307.jpg
    5.7 MB · Görüntüleme: 11
  • 20221202_082310.jpg
    5.6 MB · Görüntüleme: 4
  • 20221202_082315.jpg
    5.7 MB · Görüntüleme: 5
  • Love
Tepkiler: BZC

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda şifasını bulur. İyi niyetiniz ve gayretiniz için teşekkürler. Araştırma yapıp size dönüş sağlarım.

kaandenizbilkin

Hayvansever
Kedi Dostu
Ameliyatta yuzde 70 basari orani dediler ama ameliayttan kalkmama sansi varmis birdr benim kredi oranim onemli 😄

kaandenizbilkin

Hayvansever
Kedi Dostu
Yqpmak isteigim resmi yok ama kafamda proje var elimde iki tane tekerlek var ve kemerle birlikte basit bir duzenek istitorum

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Kediler için walker şeklinde araştırma yapınca baya örnek çıkıyor.

1670095666466.png