Kedim çok uyuyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Vinda

Hayvansever
Kedi Dostu
Kedim 8 aylık. Son bir haftadır daha fazla uyuyor gibi. Mamasını yiyor, suyunu içiyor ve tuvaleti de normal. Ama oyun oynamıyor sanki eskisi gibi. Enerjisi azalmış gibi. Oyun oynayınca kalkıp oynuyor, koşuyor, zıplıyor ama sanki isteksizmiş gibi yapıyor. Hep bir uyku haline girebiliyor, peşimden gelirdi ama bazen bıraktığım yerde oturup kalıyor. Pazartesi param yattığı için veterinere götürücem, kısıtlı bir bütçem var. Kan tahlili falan isticem. Sizce hangi testleri yaptırıp içim rahat eder, tavsiyeniz var mı? Moralim çok düştü kedimi böyle gördükçe.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Uyku düzeni bozulmuş olabilir mi? Benımkıler bir hafta gündüz full koştururken bir hafta gunduz uyuyup gece ayakta kalıyorlar.

Yeme, icme , dıskılamada problem yoksa pek endise etmeye gerek yok ancak veterinere götürürseniz içiniz de rahat eder.

Testler hk. bilgim yok ne yazık ki.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Havalar çok sıcak. O yüzden çok daha fazla uyuyor olabilir.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kedinizi kısırlaştırmış mıydınız? Kısır kedilerin de zamanla enerjisi düşebiliyor. Genel kontrol yapılmasını isterseniz mutlaka size yardımcı olurlar. Özellikle kan değerlerinin kontrol edilmesi bir sorun varsa sorunun önüne geçilmesinde yardımcı olur.

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Havaların ısınmasıyla alakası olabilir. Benim kedimdede var bu durum.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Gülce, valla kassandra ameliyat olalı 1.5seneyi geçti, hala enerjik deli gibi kosuyor maaşallah yavruma 🧿