Kedi evi talebi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Ayşe28

Hayvansever
Merhaba. Ben diyorum ki hepimiz bulunduğumuz yerde belediyeden ucretsiz kedi evi temini icin talepte bulunalim ve bu konuda baskici olalim ne dersiniz? Buradaki belediye veriyor ama gittiğim bazı sehirlerdeki belediyelerin umrunda bile değil bu durum. Çok soğuk iller var ve sifirin altindaki havalarda yavrular 6 saat hiç yemek bulamazsa maalesef ölüyorlar.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Güzel düşünülen her projeyi desteklerim. Doğru söylüyorsunuz. Kayseri’de daha önce gittik ama belirli kuruluş ve insanlara verdiklerini söylediler. Yardım ediyorlar, etmiyorlar desem yalan söylemiş olurum. Ama tabii biraz daha sık yapsak gitme işini daha güzel olur elbette :)

Ayşe28

Hayvansever
Güzel düşünülen her projeyi desteklerim. Doğru söylüyorsunuz. Kayseri’de daha önce gittik ama belirli kuruluş ve insanlara verdiklerini söylediler. Yardım ediyorlar, etmiyorlar desem yalan söylemiş olurum. Ama tabii biraz daha sık yapsak gitme işini daha güzel olur elbette :)
Desteklemenize sevindim. Inşallah diğer arkadaşlar da destekler ve bu konuda bi şeyler yapabiliriz. Ben çankırı da alabiliyorum ama gittiğim bazı şehirlerde böyle bir uygulama yok bile dendi. Kitleler halinde baskı yaparsak talep olursa bence iyi bir sonuç alabiliriz. En azından kanun çıkarmaktan daha kolay bişey yaparak bi kaç tane fazla can kurtulur. 😊

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Desteklemenize sevindim. Inşallah diğer arkadaşlar da destekler ve bu konuda bi şeyler yapabiliriz. Ben çankırı da alabiliyorum ama gittiğim bazı şehirlerde böyle bir uygulama yok bile dendi. Kitleler halinde baskı yaparsak talep olursa bence iyi bir sonuç alabiliriz. En azından kanun çıkarmaktan daha kolay bişey yaparak bi kaç tane fazla can kurtulur. 😊

Benim dışarıda baktığım kedilerin hepsi garajımızda barınıyor hiç birisi girmiyor yuvalara, bende o yüzden elimdeki kedi evlerini Kayseri’de yaşayan kişilere verme kararı aldım. Garajımız daha sıcak, hem kanepe falanda var üzerinde mis gibi yatıyorlar. Yemekleri de geliyor her gün önlerine, daha ne olsun? :)