Çipi Olan Kedinin Sahibini Bulma

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Begif

Hayvansever
Kedi Dostu
Sokakta exotic shortair vardı diğer kediler falan saldırıyordu, zaten ev kedisi tasması falan var çipi vardır zaten diye sahibini bulana kadar eve alalım dedik. Ertesi gün veterinere götürdüm çipini okuttu numarasını verdi ama kendileri bakamıyoemuş devlet kueumlarında sahibine bakabiliyormuşuz, şuan haftasonu kapalı orası, hafta içide baya işim var başkasınada götürtemiyorum evdeki herkes meşgul, benim kediyle hiç anlaşamıyor zaten iki gündür ev kıyamet gibi, iki ayrı katta tutuyorum ikisini. Bunun çip numarasından bi şekilde sorgulayıp bulamazmıyım sahibini? En ufak bi bilgisi olsa gene yeterli mernis panel var bi şekilde bulurumda bu çip numarası hiçbir işe yaramıyor, napabilirim

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Sokakta exotic shortair vardı diğer kediler falan saldırıyordu, zaten ev kedisi tasması falan var çipi vardır zaten diye sahibini bulana kadar eve alalım dedik. Ertesi gün veterinere götürdüm çipini okuttu numarasını verdi ama kendileri bakamıyoemuş devlet kueumlarında sahibine bakabiliyormuşuz, şuan haftasonu kapalı orası, hafta içide baya işim var başkasınada götürtemiyorum evdeki herkes meşgul, benim kediyle hiç anlaşamıyor zaten iki gündür ev kıyamet gibi, iki ayrı katta tutuyorum ikisini. Bunun çip numarasından bi şekilde sorgulayıp bulamazmıyım sahibini? En ufak bi bilgisi olsa gene yeterli mernis panel var bi şekilde bulurumda bu çip numarası hiçbir işe yaramıyor, napabilirim
Hafta içi bağlı bulunduğunuz belediye veteriner kurumlarını arayıp bilgi almayı deneyebilirsiniz. Veteriner hekimlerin bilgi paylaşma yetkisi olmayabilir.

Begif

Hayvansever
Kedi Dostu
Veteriner bi arkadaşa sordum hayır sorgulayabiliyorum dedi numarayı verdim ama numaraya kayıtlı birisi yok dedi kafam karıştı, bu kedide hastaymış zaten kanlı ishal. İyiki kendi kedimden ayrı tutmuşum, neyse eğer böyle bi durum varsa bunun sahibini bulmam çok zor napıcam

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Veteriner bulabiliyor; öyle sacma şey mi olur. İlk gittiğiniz veterinerden uzak durun derim.

Çipi olup kayıtlı olmaması ilginç bir durum; en yakın tarım köy işlerine gidip bir de orada sorgulayın derim.

İlanlara koyun; umarım sahibi bulunur.

• Beğen
Tepkiler: BZC