Balıkesir'de muhabbet kuşlarından anlayan veteriner var mı?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

nurcan70

Hayvansever
Kus Dostu
merhaba arkadaşlar muhabbet kuşumun kuyruk sallama, arada bir hapşırma ağız açma kapama ve kulaklarından birinde iltihap sorunu vardı. Solunum problemiyle ilgili olduğunu düşünüp (internetten video izledim bulunduğum şehirde kuştan anlayan vet yok) öneri üzerine yaklaşık 2 ay kadar önce levadoks verdim ağız açma kapama azaldı iltihap kalmadı ancak kuyruk sallama ve ara ara da olsa hapşırma geçmiyor önceleri bilmiyordum onu aldığım ilk günden beri kuyruk sallama var meğer solunumla ilgiliymiş diğer kuşta öyle bir durum olmayınca fark etim. Ayrıca şu sıralar çok uyuyor diğeri hareketli, şu an ne yapılailir. Cereyanda da bırakmıyorum havalar sıcak gittiği için onların camı açık ben açmıyorum çarpılmasınlar diye. Duş almaya alıştıramadım bir türlü o sebeple ben su sıkıyorum. ne yapmalıyım?
videodaki kuş benim değil aynı şekilde kuyruk haeketi yaptığı için onu ekledim.

nurcan70

Hayvansever
Kus Dostu
rica ederim :) arama bölümüne balıkesir yazdıklarında cevabı görsünler diye ekledim :)

Köfteninannesi

Hayvansever
Kus Dostu
Balıkesir merkezde mi arıyorsunuz ilçelerden birinde mi? Vethas nerde mesela, ben edremit körfezdeyim ve burda da kuş bakan yok