Anne Bebek Kedi Kavgası

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Bbeyzaa

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhabalar 3-4 aylık bir yavru kedim ve annesi var. Annesi (Linda) müthiş bir anneydi, bebeğiyle çok güzel ilgileniyordu vs.. Daha sonra Linda kızgınlığa girdi ve kavga etmeye başladılar. Linda pati atıyor, hırlıyor vs. Normalde ne kadar sinir edersem edeyim asla bana pati atmaz, hirlamazdi ama artık bana karşı da böyle. Kızgınlığı bitti ama hala yavrusu ile anlaşamıyor. Tekrar bana ve kızına alışır değil mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Bbeyzaa

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Arkadaslar yavru kedi annesinin yanından geçerken korka korka geçiyor. Linda sanırım küstü bana, konuşmaya çalışıyorum vs ama ne yapmam gerekiyor gerçekten bu durum beni çok yıprattı ve üzdü lütfen yardım edin Linda çok durgun sürekli uyuyor hasta falan değildir dimi😭

BOBO

hayvanlar.net
Meraklı Üye
Egzotik Dostu
Birbirlerine zarar vermedikleri sürece zamanla alışacakları düşünüyorum. Aynı evde yaşayıp çok iyi anlaşan kedilere denk gelemedim henüz. Bir şekilde alışacaklar :)

Bbeyzaa

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Birbirlerine zarar vermedikleri sürece zamanla alışacakları düşünüyorum. Aynı evde yaşayıp çok iyi anlaşan kedilere denk gelemedim henüz. Bir şekilde alışacaklar :)
Cok teşekkür ederim. Peki bana karşı niye mesafe koymuştur? Tek başına kalmak istiyor sürekli, eskiden beraber uyuyorduk falan ama şuan tek başına bir yerlerde uyuyor... Bir fikriniz var mı acaba?