Annem Yavru Kedi Mamasıyla Yetişkin Kedi Mamasını Birleştirmiş

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

kedisever

Hayvansever
Kedi Dostu
kedim 9 aylık ona hep yetişkin kedi maması veriyorduk cangonun mama bitmişti bakkaldan yetişkin pawpaw maması almıştım idarelik onu yemedi diye prolinenin yavru kedi mamasını almıştım 1.2kg lik annem bakkaldaki yetişkin mamasıyla karıştırmış yemesinde sorun olurmu hepsi toplam 3.5 kg ediyor ona bundan sonra enjoy mama alacaktım
tam olarak bu ikisi birleşti prolinenin tamamı pawpawın sadece 1kgsi inşallah bir şey olmaz

Ekli dosyalar

• resim_2023-08-11_235029327.png
    resim_2023-08-11_235029327.png
    88.8 KB · Görüntüleme: 3
  • resim_2023-08-11_235108535.png
    resim_2023-08-11_235108535.png
    79.2 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleme:

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Böyle bir durumu önermem ancak bir sorun olacağını düşünmüyorum. Arada değişiklik yapmak iyi oluyor sürekli aynı mamayı yemesi de iyi olmaz.

9 aylık kediler yetişkin manalarını yiyebilir problem olmaz. Ama aklınızda şüphe varsa sokaktaki kedilere verip yeni mamayla devam edebilirsiniz.

kedisever

Hayvansever
Kedi Dostu
Böyle bir durumu önermem ancak bir sorun olacağını düşünmüyorum. Arada değişiklik yapmak iyi oluyor sürekli aynı mamayı yemesi de iyi olmaz.

9 aylık kediler yetişkin manalarını yiyebilir problem olmaz. Ama aklınızda şüphe varsa sokaktaki kedilere verip yeni mamayla devam edebilirsiniz.
Teşekkürler.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
yetişkin - yavru olayından önce mamaların kalitesi cok kötü. bence önce bunu düzeltin.

Golosi tarzı f/p mamalara yönelin, bunlar kalitesiz.

• Love
Tepkiler: BZC

EsraOsmanAres

Hayvansever
Kopek Dostu
kedim 9 aylık ona hep yetişkin kedi maması veriyorduk cangonun mama bitmişti bakkaldan yetişkin pawpaw maması almıştım idarelik onu yemedi diye prolinenin yavru kedi mamasını almıştım 1.2kg lik annem bakkaldaki yetişkin mamasıyla karıştırmış yemesinde sorun olurmu hepsi toplam 3.5 kg ediyor ona bundan sonra enjoy mama alacaktım
tam olarak bu ikisi birleşti prolinenin tamamı pawpawın sadece 1kgsi inşallah bir şey olmaz
yavru kediler ihtiyaçları olan protein miktarlarını yetişkin mamalarından alamazlar. Zorunda kaldığınız bir durum olursa anlık yetişkin maması vermeniz bir sorun teşkil etmeyecektir.