Yarışma Ücreti Tatmin Edici Değil Mi?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar, bir yarışma düzenledim ama şu an tek bir kişi katılım sağladı. Açıkçası ücretten ziyâde hem birbirimizi daha iyi tanırız, hem de evcil dostlarınızı daha yakından görmüş ve tanımış oluruz diye düşündüm.

Açıkçası siteden elde ettiğimiz ücreti çekiliş, yarışma ve mamaya yatırıyoruz. Gönül isterdi ki ücret biraz daha fazla olsun ama o da ilerleyen zamanlarda olacaktır.

Yarışma linki: Yarışma Var - Hikayeni Anlat, Yarışmaya Katıl, Hediyeni Kazan!

ofurkanak

Hayvansever
Kus Dostu
Sıkıntı ödül miktarı değil bence, ödül olmasa bile hikayesi olanların forumda yazacağını düşünüyorum. Sıkıntı anlatmaya değeceğini düşündüğümüz hikayemizin olmaması. :) Para ödülü az ondan katılım olmuyor diye düşünmeyin bence.
İlk zamanlar foruma sadece muhabbet kuşumda bi sorun olunca giriyordum, sonra bazı konularda fikir almak için girmeye başladım, son zamanlarda ise alışkanlık oldu illa girip konulara göz gezdiriyorum. Bu da sizin ve sitenizin başarısı. Yani demem o ki sıkıntı sizde değil bizde :)

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Ben beslediğim bir hayvanın hikayesini anlatmak isterdim. Ama iki gündür evde olmadığımdan fotoğrafını çekemem 😊. Ancak bugün eve gidince yapabilirim.
Bana göre hikayeleri güzel ama biraz hüzünlü 🙃.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, çok uzun gelmişti yazmak başta da sen boyle söyleyince yazayım dedim. Parasında değilim. Kazanıp kazanmamak da çok önemli değil. Gerçekten ihtiyacı olana çıksın :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim dostlar, insan okudukça mutlu oluyor açıkçası o nedenle bu ve buna benzer yarışmalar ile sitemiz içerisinde çok daha büyük ve güzel bir aile ortamı olsun istiyorum :)

Gizem

Hayvansever
Kedi Dostu
Ücret bence çok güzel bu zamanda 10 lira dahi bulabilmek oldukça güç diyebilirim. Ücretten ziyade yarışmanın konsepti çok hoşuma gitti, benimde uzun uzun anlatacağım hikayem var ve fırsat bulduğumda sizlerle paylaşacağım

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Güzel hikayeler dolmuş, yarışma konsepti zor oldugundan insanlar gec yazmış bence :D

Mesaj sayısı ve üyelik tarihine göre like attım ben. aktif olmayanları eledim :) bu demek değildir ki hikayeleri kötü. hepsi güzel :)