Tevfik Aktunç

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

destanhbf

Hayvansever
Sistem orada karisiyor veteriner isleri fen isleri vs sikayet yerleri karisik bunu yazmanizi o yuzden rica ettim
merhaba seda hanım konuyu okudum. öncelikle tehdit varsa bu tehditlerin bir kanıtını almanızı tavsiye ederim. bir video en güzel kanıttır. besleme alanında tek bulunmayın. muhakkak bir kaç kişilik ekipler ile gidin. her ekipte bir kamera olması tavsiyemdir. şapkanız varsa ona takabileceğiniz minik kameralar da iş görecektir. en ufak bir tehdit bir şantaj durumunda direk savcılığa gidip suç duyurusunda bulunabilirsiniz. zaten tehditin hangi türlüsü olursa olsun eğer kişinin haklarına karşı yapılan bir zorbalık varsa yargı yolu açıktır. umarım işinize yarar tavsiyelerim. saygılar sevgiler.

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Evimin baucesinde besliyorum kimsenin evinin onune vs birakmiyorum genis bahcem var kedi evleri var ama sonucta disari cikiyor hayvancagizlar buna bile dayanamiyorlar

destanhbf

Hayvansever
Evimin baucesinde besliyorum kimsenin evinin onune vs birakmiyorum genis bahcem var kedi evleri var ama sonucta disari cikiyor hayvancagizlar buna bile dayanamiyorlar
insanlar ne ara bu kadar tahammülsüz oldular neden bu kadar vurdumduymazlar bilemiyorum. ama tek bildiğim hiç bir can sahipsiz değil. bizler gözümüzün gördüğü elimizin yettiği yetişebildiği her can için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. birileri de yaptıklarımızı yıkma peşinde çünkü zorlarına gidiyor. kendilerine verilmeyen değerin kat kat fazlasının bir kedi yada köpeğe verildiğini görmesi onları çıldırtıyor. istiyorlar ki kendileri önemsensin. ama bu o kadar da basit değil işte. kalın kafaları almıyor zorla güzellik olmayacağını. o sebepledir ki hazımsız insanlar her zaman etrafımızda olacaktır.bize düşen yılmamak.

destanhbf

Hayvansever
Kalbi kotu olana ne denir ki...
valla ne denmez ki diyesi geliyor insanın bir çırpıda. ama işte bizler onların olduğu lağam çukurlarının seviyesine inmeyeceğiz. çatlayacaklar patlayacaklar kendilerini parçalayacaklar ama o patiler beslenecek. onlarda bunu mecbur sindirecekler.

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Gerekirse bir iki tanesini isiracagim anahaberde izleyin beni:))))

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Koye gidince tezekler. İcinde yuvarlanan insanlar burada off kaka dediginde deliriyorum ne yapsin cucugum kapiyi calip wc icin izin mi alsin

destanhbf

Hayvansever
Koye gidince tezekler. İcinde yuvarlanan insanlar burada off kaka dediginde deliriyorum ne yapsin cucugum kapiyi calip wc icin izin mi alsin
eminim ki kedilerin kum terbiyesi tuvalet terbiyesi vallahide insanlarda yoktur. bakın samimi söylüyorum. daha gözleri açıldığı yemek yemeye başladığı ilk günlerde bile direk kuma tuvaletini yapıyorlar. kendim bizzat şahit oldum. işte bu mucizde değilde nedir. doğuştan bu hayvanlar temiz titiz doğuyor. ve üstünü kapatıyor. o bile rahatsız oluyor ve kimse görmesin diye hemen gizleme çabasına giriyor. ama insanlar bu kadar temiz değil. onlar halt etmiş. kediye köpeğe pis diyen kendi pistir. NET.

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
En cok utandiklari kakalari ztn evdekiler kuma girecegi zaman benoi disari cikartiyor vallahi

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Oyle bi durum olursa ben saldiririm onlar benden korksun

mutfaktakedivar

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle projeyi tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun. Şuna çok takıldım :D

"21 Haziran 198x" doğum tarihini afilli bir cümle ile tamamlarken x kısmı nedir? :D Ha 0 olmuş, ha 9...