Televizyon Sesi Hamster Için Sorun Yaratır Mı?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Krook

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhabalar her şeyi tamamladıktan sonra hamster almayı düşünüyorum fakat evini salona kurmayı planlıyorum. Salonda televizyon sesi herhangi bir sıkıntı yapar mı ? Bir de evi kullanan varsa yorumlrını alabilirim ekstradan.Evi aşağıya bırakıyorum. Teşekkürler şimdiden herkese.

Ekli dosyalar

• IMG_1051.png
    IMG_1051.png
    1,019.1 KB · Görüntüleme: 6

BOBO

hayvanlar.net
Meraklı Üye
Egzotik Dostu
Televizyonun sesi hamsterınızın uyku ve dinlenme sürelerini etkileyebilir. Hamsterlar genellikle geceleri aktif olurlar ve sesli ortamlarda uykuları bozulabilir. Bu nedenle, televizyonun sesini mümkün olduğunca düşük tutmak veya gece hamsterınızın bulunduğu bölgeye yakın bir odaya taşımak iyi bir fikir olabilir.

Ev güzel gibi duruyor ancak daha önce deneyimleyen bir arkadaş cevap verirse daha iyi olur.

Krook

Hayvansever
Kopek Dostu
Televizyonun sesi hamsterınızın uyku ve dinlenme sürelerini etkileyebilir. Hamsterlar genellikle geceleri aktif olurlar ve sesli ortamlarda uykuları bozulabilir. Bu nedenle, televizyonun sesini mümkün olduğunca düşük tutmak veya gece hamsterınızın bulunduğu bölgeye yakın bir odaya taşımak iyi bir fikir olabilir.

Ev güzel gibi duruyor ancak daha önce deneyimleyen bir arkadaş cevap verirse daha iyi olur.
Tamamdır teşekkür ederim peki şöyle yapsam sıkıntı olurmu acaba ? Gün içinde odama alayım akşam salona götüreyim ayarlayabilirsem full odamda da kalabilir. Veya salonda televizyona uzak bir yere koyulabilir. Hangisi mantıklı sizce ? Teşekkürler

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Tamamdır teşekkür ederim peki şöyle yapsam sıkıntı olurmu acaba ? Gün içinde odama alayım akşam salona götüreyim ayarlayabilirsem full odamda da kalabilir. Veya salonda televizyona uzak bir yere koyulabilir. Hangisi mantıklı sizce ? Teşekkürler
Sürekli yer değişikliği strese sokar. Sabit kalması her zaman daha iyi.