Ralph - Kısa Film - Hayvan Deneylerine Hayır!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Hayvanları seviyoruz ama hayvanlar üzerinde kozmetik amaclı deney yapmaya tepki göstermiyoruz

Son günlerde ciddi anlamda bir etki yaratan aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyin.

Hayvanların da insanlar kadar yaşamaya hakkı vardır. Kozmetik gibi zaruri olmayan bir durum için

HAYVAN TESTLERINE HAYIR !

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Sosyal medyada bayağı viral olan, tüm duyarlı arkadaşlarımın paylaştığı bir video. İzlerken tüylerim diken diken oldu. Makyaj malzemelerinde çok fazla hayvanın kanı var, bu acı ama gerçek.

Ozon tabakasına zararı oluyor diye parfüm kullanmıyorum, sigara bağımlılığımı olabildiği kadar düşürdüm (günde 2-3 tane), birçok arkadaşımın arabaya binmek yerine bisiklet binmeye teşvik ettim ama toplumun genel olarak bilinçlenmesi gerekiyor. Terimin kokmaması benim için çok büyük bir avantaj ama birçok kişi parfüm - deodorant vb. ürünler kullanmazsam eğer insan içerisine çıkamıyorum diyor, onlara da bir şey diyemiyorum maalesef.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Bu videoyu paylaşsak bile o markaları az ya da çok kullanacağız. Ekonomik gücümüz ne yazık ki uygun fiyata itiyor bizi, fazla seçenek yok.

Internetten bir program indirdim, marka adı yazıp hayvan deneyi yapıp yapmadığını görebiliyorsun. Az da olsa dikkatli olacağım artık