Muhabbet Kuşu Yem Seçme

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

smilingangel

Hayvansever
Kus Dostu
Merhabalar,bu forumda kolaylıkla aradığım problemlere çözüm bulmaya başladım çok teşekkür ederim,sizlere bir konu daha danışmak istiyorum,muhabbet kuslarimin akıllı yemliklerini dolduruyorum sabaha hepsini alttaki kabuk kabına doldurmuş olarak görüyorum,ama yenmemis ve içinden bazıları seçilmiş olarak,her gün yemlik doldurmak zorunda kalıyorum,denemediğim marka,özel karışım vs kalmadı,haftada üç dört paket yem gidiyor ve çoğu da yenmemis olarak,içinden beyaz limon çekirdeği gibi şeyleri seçiyor gerisini gagasıyla bı güzel alttaki kaba siyiriyor ne yapabilirim bu durumu düzeltmek için,

• Beğen
Tepkiler: BZC

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhaba,

Daha önce dal darı denediniz mi? Kafesinize arada dal darı asın biraz onunla oyalansın. Yem seçme konusuyla daha önce karşılaşmadım. Forumda fikri olan arkadaşlar varsa dönüş yapacaktır.

dal-dari.jpg

smilingangel

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba,

Daha önce dal darı denediniz mi? Kafesinize arada dal darı asın biraz onunla oyalansın. Yem seçme konusuyla daha önce karşılaşmadım. Forumda fikri olan arkadaşlar varsa dönüş yapacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 5548
Evet evet onu asıyorum o hep var kızıl versiyonu ak darı versiyonu,aspur da var karışık yemin içinde ama ısrarla sıyırıp yere döküyorlar yemi,çok teşekkür ederim alakaniza