Mesai Bittikten Sonra Zaman Çok Hızlı Geçiyor!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Katılım
4 Mar 2019
Mesajlar
2,829
Çözümler
12
Tepkime puanı
1,914
Puanları
113
Konum
Türkiye
Değerli hayvansever kullanıcılarımız, sitemize, sokakta ve barınakta yaşayan hayvanlara yatırım yapmak için işe girdim.

Girdiğim iş; vatan bilgisayarda satış danışmanıyım. Kayseri, İpeksarayda. Ayakta durmaya fazla alışkın olmadığımdan dolayı çok fazla yoruluyorum açıkçası, bugün de bu konuyu açsam mı? Açmasam mı? Diye düşündüm...

Maalesef uzun zamandır işsizdim, freelancer çalıştım ama o da bir yere kadar oluyordu. Bir ay iş alıyordum, bazen iki ay alamıyordum. İşi aldığım zaman hayvanlar doyuyordu ama iş alamazsam vay halimize.

Ben sizlere karşı dürüst oldum ve her zaman dürüst olacağım. Bu siteyi kurmam, sokak ve barınaktaki hayvanlara gerekli yardımı yapmam beni çok ama çok zorladı. Bu zamana kadar kimseye ağız eğmedim bu hayvanlara yardım edin diye, gel gelelim kimsede destek olmak istemedi!

Şimdi ise 9 saat ayakta durup (iş yerinde), son zamana kadar direnip elimden geleni yapacağım. Bu site benim değil, hepimizin. Yönetimde beni göremezseniz mutlaka @socrabbit burada olur. Kendisi ile aksi durumda iletişime geçersiniz. Özel mesaj ile lütfen destek istemeyin, destek konularını uygun kategoriye açabilirsiniz.

Saygı, sevgi ve hayvanlar ile kalın.♥🙏🏻
 

Benzer konular