Kuşumun Nesi Var Acil Yardım Edin :(

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

eucagan

Hayvansever
Kus Dostu
Arkadaşlar merhaba, dün akşam saat 7 gibi farkettim ki muhabbet kuşlarımdan biri deli gibi titriyor hiç durmadsn titremekten yerinde duramıyordu, eşiyle birlikte aynı kafeste yaşıyorlar. Evde cam açılsa bile odanın öbür tarafına doğru aralıyorum ama ben mutfaktayken bu ikisi camın önümdeki masaya konmuşlar, iyide esiyordu sanırım o yüzden hasta oldu. Gece bekledim hep bir şey olmasından korkup, üzerini kalın bir şeylerle örttüm kafesin sabaha doğru titremesi geçmişt;, yani en azından o kadar şiddetli değildi. Fakat titreme geçince şimdi garibime giden farklı bir şey oldu iki kuşumda sabit duramıyor sürekli ağacın yapraklarına rüzgsr vurmuş gibi bir ileri bir geri sallanıyor kuyruklarıda sürekli sallanıyor hareket ediyor, iştah açısından sorun yok. İkisininde kakası sulu şekilde ishal, yani kaka zaten ishal ama beraberinde suda atıyor, durduğu tüneğin tam altındaki kağıt ıpıslak olmuş. Soğuk algınlığı için petshoptan coldast vitamin aldım ve damlattım her gün 2 damla azaltarak 1 hafta kullanmamı söyledi ishal içinse portakal verdim birazdan patates haşlayıp vereceğim, kuşlarım ölecek mi? çok halsiz görünüyorlar, yardım edin. yakınımda kuşlarla ilgilenen düzgün veteriner yok size muhtacım...