Kuşum Hastalandı Yardım

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

zülfi01

Hayvansever
Kus Dostu
Merhabalar 3 yavrulu bir çiftim var en küçük yabru 28 günlük erkek kuş 2 3 gündür halsiz duruyor ve bugün dahada kötü kabarık ve kuyruk sekmesi var ve tünekte olduğu yerde sallanıyor yavrulara bulaştırmasından çekiniyorum ve dün akşam doksimis verdim 2 defa içti bir tık hareketklenmişti ama bugün yine aynı oldu ne yapmak lazım

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Merhabalar, kuşunuzun video ve fotoğraflarını ekler misiniz. Şimdilik dişi ve yavru kuşlardan ayrı bir odaya alın. Eğerki yem tüketimi azaldıysa kendiniz elle beslemeniz lazım, bunun için mama siparişi vermeniz iyi olur. Hangi ilde oturuyorsunuz?

zülfi01

Hayvansever
Kus Dostu

Merhabalar, kuşunuzun video ve fotoğraflarını ekler misiniz. Şimdilik dişi ve yavru kuşlardan ayrı bir odaya alın. Eğerki yem tüketimi azaldıysa kendiniz elle beslemeniz lazım, bunun için mama siparişi vermeniz iyi olur. Hangi ilde oturuyorsunuz?
Adana Ceyhanda yaşıyorum elle besleme maması var aparatı var ama beceremedim denedim kursağında kadar girmedi bende korktum bir şey olur diye ağzına biraz verdim onu yedi

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Kuşun gözünde veya burnunda akıntı, göz kızarması, hapşırma vb. sorun yaşadınız mı yakın zamanda?