Köpeğim Çok Saldırgan

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Anonim1234

Hayvansever
Kopek Dostu
Herkese merhaba 15 kg 1 yaşında terrier oğlumu sürekli ısırıyor sevmeye çalışıyoruz elimizi kavramaya çalışıyor benim odama özellikle sabahları kimseyi sokmuyor saldırmaya çalışıyor hırlıyor ve havlıyor evde çorap havlu bulmasın hemen alıp kaçıyor ve almaya çalıştığınızda aşırı büyük tepkiler veriyor bundan 1 hafta önce yine havlu çalmıştı almaya çalışırken saldırdı ve elimi ciddi derecede yaraladı dün yine havlu çaldı bu sefer almak için çalışmadım yanına gidip oturdum ona bakmıyordum bile yine saldırdı ve yüzümü ısırdı burnum yanaklarım yara içinde onu da geçtim göz kapağımı da dişledi ve Bi kısmının eti koptu gerçekten ailem de ben de artık bu durumdan çok sıkıldık youtube de verilen tavsiyeleri deniyoruz fakat ilerleme olmuyor aksine gün geçtikçe daha da kötü oluyor sakinleştirici hap sprey ya da macun almayı düşünüyorum bildiğiniz işe yarayan bişey varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Site içerisinde veteriner hekim dışında ilaç önerisi yapılmasına izin vermiyoruz, size sakinleştirici tavsiye edilmesine izin veremeyiz. Eğer internetten verilen tavsiyelerden sonuç anlamadıysanız mutlaka bir profesyonelden yardım almanızı öneririm. Köpek eğitmenleri ve davranış bilimcileri size bu konuda yardımcı olabilir. Köpeğinizle birebir çalışacak biri olursa onun için daha iyi olur.
Köpeğiniz alan savunması yapıyor olabilir. Onun alanında bulunduğunuz her an kendini korumaya çalışıyor olabilir. Sert davranıyorsanız, sesinizi yükseltiyorsanız, şiddet gördüğü biri varsa veya kendine ait bir alanı yoksa kendini korumak istiyor olabilir.