Kimde neler var ­čśä

Hangi canl─▒y─▒ besliyorsunuz

• Kullan─▒lan toplam oy
    5

Sultan─▒m

Moderat├Âr
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
30 May 2019
├ç├Âz├╝mler
23
Tepkime puan─▒
493
Puanlar─▒
63
Buras─▒ t├╝m hayvanlar─▒ konu alan bir forum, bu y├╝zden her ├╝ye farkl─▒ hayvanlara ev sahipli─či yapabiliyor. Acaba dedim, forumumuzda hangi canl─▒ya ev sahipli─či yapanlar daha fazla. Ben ilk oyu kullan─▒p ku┼člar─▒ se├žiyorum ­čśÇ.

Peki sizler ne besliyorsunuz? Besledi─činiz canl─▒n─▒n foto─čraf─▒n─▒ a┼ča─č─▒ya eklemeyi unutmay─▒n ­čśä

Aquafilozof

Hayvansever
Balik Dostu
Kat─▒l─▒m
24 ┼×ub 2022
├ç├Âz├╝mler
1
Tepkime puan─▒
28
Puanlar─▒
18
Hani bal─▒k ­čśä
Buda benim g├╝zel bak─▒┼čl─▒m. En sevdi─čim...

Ekli dosyalar

• IMG_20220215_165000.jpg
    IMG_20220215_165000.jpg
    3.2 MB · G├Âr├╝nt├╝leme: 8

Aquafilozof

Hayvansever
Balik Dostu
Kat─▒l─▒m
24 ┼×ub 2022
├ç├Âz├╝mler
1
Tepkime puan─▒
28
Puanlar─▒
18
IMG_20220226_185910.jpg
IMG_20220226_185827.jpg

Kurulumunu hen├╝z tamamlamad─▒─č─▒m, sorunlar─▒ olan tank─▒m ve k├╝├ž├╝k bir kadehten al─▒p iyile┼čtirmek i├žin u─čra┼čt─▒─č─▒m bettam...

Sultan─▒m

Moderat├Âr
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
30 May 2019
├ç├Âz├╝mler
23
Tepkime puan─▒
493
Puanlar─▒
63
Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 5009Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 5010
Kurulumunu hen├╝z tamamlamad─▒─č─▒m, sorunlar─▒ olan tank─▒m ve k├╝├ž├╝k bir kadehten al─▒p iyile┼čtirmek i├žin u─čra┼čt─▒─č─▒m bettam...
Bence g├╝zel olmu┼č akvaryum, biraz daha bitki ile renklense ├žok daha iyi olaca─č─▒ndan eminim. Kurulum bitti─či zaman son halini ben de g├Ârmek isterim do─črusu ­čśŐ­čśů
Bu da benim yak─▒┼č─▒kl─▒ o─člum ­čą░

Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 5013
Yaa tipe bak ­čśŹ, tav┼čanlara ger├žekten bay─▒l─▒yorum. ├çok sevimli ve g├╝zel canl─▒lar. Allah uzun ve sa─čl─▒kl─▒ ├Âm├╝rler verir in┼čAllah ­čĄ▓

KCG

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kat─▒l─▒m
30 A─ču 2021
├ç├Âz├╝mler
3
Tepkime puan─▒
47
Puanlar─▒
18
Bence g├╝zel olmu┼č akvaryum, biraz daha bitki ile renklense ├žok daha iyi olaca─č─▒ndan eminim. Kurulum bitti─či zaman son halini ben de g├Ârmek isterim do─črusu ­čśŐ­čśů

Yaa tipe bak ­čśŹ, tav┼čanlara ger├žekten bay─▒l─▒yorum. ├çok sevimli ve g├╝zel canl─▒lar. Allah uzun ve sa─čl─▒kl─▒ ├Âm├╝rler verir in┼čAllah ­čĄ▓
Amin, ├žok te┼čekk├╝r ederim ­čśŐ

Aquafilozof

Hayvansever
Balik Dostu
Kat─▒l─▒m
24 ┼×ub 2022
├ç├Âz├╝mler
1
Tepkime puan─▒
28
Puanlar─▒
18
Bu da benim yak─▒┼č─▒kl─▒ o─člum ­čą░

Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 5013
Ger├žekten yak─▒┼č─▒kl─▒ym─▒┼č, ma┼čallah. ­čž┐

Te┼čekk├╝rler. Bende bitkilendirmeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Payla┼č─▒r─▒m bitti─činde in┼čaallah. Bettam─▒zda iyile┼čirse muhte┼čem bir tank olacakt─▒r umar─▒m.

• Be─čen
Tepkiler: KCG

Sultan─▒m

Moderat├Âr
Kus Dostu
Kat─▒l─▒m
30 May 2019
├ç├Âz├╝mler
23
Tepkime puan─▒
493
Puanlar─▒
63

Te┼čekk├╝rler. Bende bitkilendirmeyi d├╝┼č├╝n├╝yorum. Payla┼č─▒r─▒m bitti─činde in┼čaallah. Bettam─▒zda iyile┼čirse muhte┼čem bir tank olacakt─▒r umar─▒m.
Eminim g├╝zel olacakt─▒r, son halini sab─▒rs─▒zl─▒kla bekliyorum do─črusu

KCG

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kat─▒l─▒m
30 A─ču 2021
├ç├Âz├╝mler
3
Tepkime puan─▒
47
Puanlar─▒
18

Te┼čekk├╝r ederim, ├žok naziksiniz ­čśŐ