Kendini Isırarak Zarar Verme

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Mrozzy

Hayvansever
Kedi Dostu
Herkese merhaba
3yasinda sokakdan sahiplendigim beyaz bir dostum var. Kısırlaştırmayi yaşında yaptım. Bu süreçten sonra kedim kendini fazla yalamaya başladı. Bir buçuk senedir de tüylerini yoluyor. Sürekli maske ile gezmek zorunda. Dün gece maskesini çıkarmış evin heryeri kan içinde. 4 ayrı veteriner kliniği gezdi hep geçici çözümler. Destek olabilecek varsa çok sevinirim. Maddi manevi çok yoruldum.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
benzer durum bende de var; kimseden bir çözüm bulamadım.
yastık boyunluklardan takıyorum 23 saat takıyor ben kafamı cevırdıgımda nasıl becerıyor ıse cıkartıp tüm iyileşme sürecini sıfırlıyor , kanatana kadar ısırıp emiyor

çözüm bulursanız bana da söyleyin valla .

Kedi problemi

Mrozzy

Hayvansever
Kedi Dostu
benzer durum bende de var; kimseden bir çözüm bulamadım.
yastık boyunluklardan takıyorum 23 saat takıyor ben kafamı cevırdıgımda nasıl becerıyor ıse cıkartıp tüm iyileşme sürecini sıfırlıyor , kanatana kadar ısırıp emiyor

çözüm bulursanız bana da söyleyin valla .

Kedi problemi
Durum çok üzücü ve yorucu. Ben henüz çare bulamadım ama o Halide dayanılmaz yüzü gözü kulağı ve vücudundaki hep aynı noktalar yara içinde benmi yanlış yapıyorum diye sorguluyorum sürekli

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Sanmıyorum. hayvan sonucta aklı bir yere kadar eriyor :)

engelledikce kaşınıyor kaşındıkca cıldırıyor. fırsatını buldugunda da kanatana kadar ısıtıp yalayıp mahvediyor.

benım tam popo üstü kuyruk bölgei ve arka bacak eklem yerleri oldugu için de ne sargı bezi ne baska birşey işe yarıyor. durmuyor orada.

bu fotoğraftaki gibi birşey aldık biz, cok haffi oldugu ıcın hiçbir sıkıntı yaşamıyor hayvan ama gunde 1 kere cıkartıp hıncını alıyor.

71847pQudoL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg