Kedimin bir problemi mi var ?

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
Kuzu etlisi de güzel. Bu de 2 öğün veriuorum ben de. Bizimki de baya yiyordu 😀

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Daha oncekı mamanız tavuklu muydu?

Tüy dökümü operasyon nedeniyle artmış da olabilir mama değişikliği de tüy dökümüne neden oluyor olabilir.

Veterinerinize sorun ancak sonucta hormon değişikliği bu ameliyat, insanlarda bile hormon değişikliği tüy dökülmesine artmasına sebep olabiliyor.

Bu arada 50 gr olayı yanlış. Her hayvanın yaşı / kilosu / boyu / cinsiyeti bunları etkiler. Mesela veteriner 2 kedim için de 50-75 arası dedi ancak 2 kedi için hesaplayamadıgım için hala full dolu yediriyorum.

Bence sizde mama paketi yerine yukardaki unsurlara göre bilen birisine hesaplatın
3,5kg kedi için 50 gr yazıyor. Evet tavukluydu şuan yediğide tavuklu.

N&D'nin Ringa balıklı portakallı mamasını mı tercih etmeliyim yoksa Balkabaklı kuzu yaban mersinli mamasını mı ? İkisininde fiyatı aynı.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
3,5kg kedi için 50 gr yazıyor. Evet tavukluydu şuan yediğide tavuklu.

N&D'nin Ringa balıklı portakallı mamasını mı tercih etmeliyim yoksa Balkabaklı kuzu yaban mersinli mamasını mı ? İkisininde fiyatı aynı.
İkisinin arasındaki tek fark tat, kediniz hangisini seviyorsa onu alabilirsiniz.
Bu arada Fitmin almak isterseniz @Arndiol yardımcı olabilir o da Fitmin kullanıyordu nereden aldığı konusunda size yardımcı olur.