Kedim mama seçiyor

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Bernssaaaaaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar ben tavsiyenizle brit care ve true instinct almlıştım ama hiç yüzlerine bile bakmadılar nd nin numune sini aldım biraz kuzu etlisini yediler diğerlerni de zorla ben advance ve proplan kullanıyorum ama kısırlar ve kısır mama da yemiyorlar kedilerin çok sevdiği mama tavisyneiz varsa önerebilir misiniz acaba

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Fitmin denemiş miydiniz?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Bugün benzer bir konu vardı, kedi genel olarak kuru mamaya alışkın olmayıp yemek istemiyor olabilir mi

Bernssaaaaaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
2 buçuk senedir kuru mama yiyolar sıkılmışlarsa bilemiyorum ama konserve mama yoğurt haşlanmış tavuk et arada balık flan veriyorum ek olarak da hep yedikleri mamadan Başka yemiyolar erkek kedilerde kısır yemedğinden korkuyorum üriner sıkıntısı olacak diye 5 kilo şuan zaten birde fitmin le instinct kokusu flan aynımı bilgisi olan varmı

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Eğer mamayı yemek istemiyorlarsa dişlerinde de bir problem olabilir. Dişlerini kontrol ettirmiş miydiniz?

Bernssaaaaaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Diş etlerinde biraz sıkıntı var onun için ilaç kullandım ama ne akdar etkili olmuştur bilmiyorum burda da imkanlar kısıtlı zaten proplanın kısır mamasını yemediler ama advance yerler belki diye denemek istiyorum çok kötü bir mama mı yerler mi sizce cevabınız için çok teşekkür ederim bu arada

Bernssaaaaaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Birde hills in kısır mamasında %32 et oranı var mı bir bakıyorum proteini yazıyor diğernide gerçek et oranı yazıyor hangisi gerçek acaba

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Eğer dişlerinde problem varsa mamadan kaynaklı değil de sert olmasından kaynaklı yemiyor olabilirler. Veteriner hekime götürme şansınız yoksa daha yumuşak gıdalarla beslemenizi öneririm. Evde kendiniz mama yapabilirsiniz.

Bernssaaaaaaa

Hayvansever
Kedi Dostu
Nasıl hazırlayabilirim peki yardımcı olabilşrmisiniz

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
mamaların ortak paydası olan bir maddeye alerjik bir durum nedeniyle yemek istemiyor olabilirler mi?