Aranıza Yeni Katıldım:)

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Cansu

Hayvansever
Kus Dostu
Merhaba, muhabbet kuşum için araştırma yaparken burayı keşfettim ve hemen üye olmak istedim. Ne kadar çok şey öğrenirsem ve farkındalık kazanabilirsem oğluşuma daha iyi, mis gibi bakabilirim. İstanbul'da yaşıyorum, diğer illere göre veteriner sayısı fazla olan bir bölgedeyim ancak kuş hastalıklarından anlayan ve doğru tedavi alabildiğim yer çok az olduğu için (Ki İzmir'de gittiğim veteriner dışında henüz denk gelmedim) kendimce bilgi edinmeye çalışıyorum.

Yavrularıyla birlikte uzun ömürler diliyorum herkese. <3

BZC

Teknik Sorumlu
Yönetici
Kus Dostu
Merhaba aramıza hoşgeldiniz. Güzel vakit geçirmeniz dileğiyle. Hepimizin dostlarının uzun ve sağlıklı ömürleri olsun.

Sultanım

Kanatlı hayvanlara merak salmış birisi :)
Moderatör
Kus Dostu
Hoşgeldiniz, dilerim ki kuşunuz ile ilgili size biraz olsun yardımımız dokunabilir. Dediğiniz gibi egzotik veterinerler az var, bu kuş besleyenler için de kötü bir durum. Ama kuşların evcil hayvan olarak popülerleşmesiyle bu hekimlerin sayılarının artacağına inanıyorum. Ayrıca tanıdığım birkaç egzotik veterineri var, konunuzda da belirttim zaten, onların isimlerini sizinle paylaşmam güzel olur. Hem sizin işinize yarar hemde bu kişileri paylaştıkça daha çok insana ulaşırlar.