Çekiliş Var Açılışa Özel ProPlan Delicate Seçici Kedi Maması Hediye Ediyoruz

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ttggcee

Hayvansever
Kedi Dostu
Mama yarışmanıza katılıyorum.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
tevfik bey hayırlı geceler. sonuçlar ne zaman belli olacak ne zaman duyurulacak bununla alakalı bir açıklama mevcutmu acaba.

Hayırlı geceler hocam, çekilişin bitiş tarihi 13 Mart 2019 / Saat: 00'da bitecektir. Bu bittikten sonra hemen ardına sokak hayvanları için 15 kilogramlık bir mama daha gelecek çekilişle, amacımız haftada bir en az çekiliş yapmak. İlerleyen zamanlarda çok daha popüler bir hâle gelirsek eğer her gün çekiliş yapmayı planlıyoruz. Bunun için sitemizde bir ekip dahi oluşturmayı düşünüyorum.

destanhbf

Hayvansever
Hayırlı geceler hocam, çekilişin bitiş tarihi 13 Mart 2019 / Saat: 00'da bitecektir. Bu bittikten sonra hemen ardına sokak hayvanları için 15 kilogramlık bir mama daha gelecek çekilişle, amacımız haftada bir en az çekiliş yapmak. İlerleyen zamanlarda çok daha popüler bir hâle gelirsek eğer her gün çekiliş yapmayı planlıyoruz. Bunun için sitemizde bir ekip dahi oluşturmayı düşünüyorum.
teşekkür ederim hocam. gün boyu işlerimden dolayı pek forumla ilgilenemedim. ama şu an açılan bütün postların takibini yapıyorum. dünden bugüne sayımız hemen hemen 40 kişi artmış. bu büyük bir sayı. böyle böyle çoğalacak kalabalık bir kitle oluşturacağız inşallah. çekilişler ile alakalı verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. konular ile alakalı yapabileceğim her hangi bir şey söz konusu olursa yazmanız yeterli olacaktır hocam.

Seda

Hayvansever
Kedi Dostu
Tevfik bey ben evde oldugum icin kurlacak ekip adina gonulluyum vakit ayirabilirim

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Tevfik bey ben evde oldugum icin kurlacak ekip adina gonulluyum vakit ayirabilirim

Seda hanım çok teşekkür ederim ilginize, ben isterim ki her hayvansever kişiye 15 kilogram hediye mama göndereyim ama maalesef şu an için imkanlarım oldukça kısıtlı. Sponsorlar sağ olsunlar arıyorlar, sitemizi kuralı henüz 4 gün oldu ve ben 3 ayrı sponsorla görüştüm. İlerleyen zamanlarda çok daha güzel şeyler olacak ve çok daha kaliteli günler bizleri bekliyor olacak.

Not: Bu arada bu sohbeti, sizin konunun altından devam edelim bence, burası yarışma konusu, çok fazla uzamasın :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...