50 Günlük Kediye Aşı Yapılması Ve Çip Taktirilmasi!

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Bbeyzaa

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Merhabalar, bir arkadaşım 45 günlük bir yavru almıştı. Bugün 50 günlük oldu ve bir baktım ki çip taktırmış, aşı yaptırmış! Çok kızdım, internetten baktığımda çipin 3-4 aylıktan sonra takılması gerektiğini gördüm. Aynı şekilde bizim veterinerimiz 1 kgyi geçince aşı yapılacağını söylüyordu. Arkadaşıma sorduğumda 645 Gr olduğunu söyledi. Annesinden çok çok erken ayırmışlar. Kedi için çok üzüldüm. Veterinerimiz yaşamaz o kedi maalesef vs diyince bir de size danışmak istedim. Ne düşünüyorsunuz?

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
1 kg ve aşı olayını ilk defa duydum ve acıkcası biraz sacma geldi. Belki kuduz tarzı agır aşılar için olabilir ancak karma aşı için sanırım 600-700 gram yeterli oluyor.

Çip kısmını bilmiyorum.

Yaşamaz kısmı dogru değil. ben kızımı 50 günlük ve 450 gram aldım. gayette zorlanmadan saglık biçimde yaşadı. Bu hayvanlar sokaklarda agır şartlarda büyüyor, o nedenle bu kadar düşünmeye gerek yok bence :)

Bbeyzaa

Hayvansever
Kemirgen Dostu
1 kg ve aşı olayını ilk defa duydum ve acıkcası biraz sacma geldi. Belki kuduz tarzı agır aşılar için olabilir ancak karma aşı için sanırım 600-700 gram yeterli oluyor.

Çip kısmını bilmiyorum.

Yaşamaz kısmı dogru değil. ben kızımı 50 günlük ve 450 gram aldım. gayette zorlanmadan saglık biçimde yaşadı. Bu hayvanlar sokaklarda agır şartlarda büyüyor, o nedenle bu kadar düşünmeye gerek yok bence :)
Tamamdır cok tesekkur ederim. Çok üzülmüştüm duyunca