Pagos35 kullanıcısının son içeriği

 1. Pagos35

  Vajinada akıntı ve yara

  Teşekkür ederim. Yok kanımız kesildi 10 gün falan oldu da üçüncü fotoda gözüken sümüksü bi akıntı vardı o beni korkuttu. Aynen ben yara zannettim de yara değilmiş.
 2. Pagos35

  Vajinada akıntı ve yara

  Dönemimizdeydik kanın gelmesi biteli 10 uncu günümüz oluyo böyle bi akıntı ve yarayla denk geldim, normal mi veya önemli bişey mi bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim
 3. Pagos35

  Köpeğimin çenesinin altında et beni çıktı

  Küçülüyo küçülüyo fotodakinden daha da küçük bi halde şimdi kabuklu, belki de kabuk geçince geçer teşekkür ederim.
 4. Pagos35

  Köpeğimin çenesinin altında et beni çıktı

  Küçülmeye başladı küçük kabuk halinde falan kaldı şimdilik. Benim bu süreçte daha da küçülmesi veya yokolması için kullanabilceğim bitkisel Veyatta eczane ilacı var mıdır tavsiye edebilceğiniz.
 5. Pagos35

  Barf/Raw vs Mama

  Teşekkür ederim takip etcem. Bizimki çıktı sayılır yavruluktan 13 aylık oldu. Şimdilik proplan somonluya devam zaten. Bende akrabamın yaptığı bard tarifini öğrendim mi sizinle paylaşırım yorumunuzu almak için:)
 6. Pagos35

  Barf/Raw vs Mama

  Bunlar baya egzotik mama tariflerine benziyo :) bulması da baya zor olur ki bunları, bana böyle daha mütevazı hani böyle paris lüks bi restorantta yermiş gibi değil de güzel bi sahil kasabasında deniz kenarında salaş bi restorantta yiyebilceğimiz tarif varsa atarsanız sevinirim:):)
 7. Pagos35

  Milâ Hanım veyatta Milito :)

  Teşekkür ederiz sağolun:) aynen beyaz ve tüylüler çok sevimli ama pislenmeye bayılınca bizimki biraz zor oluyo:)
 8. Pagos35

  Milâ Hanım veyatta Milito :)

  Çok teşekkür ederiz sağolun:)
 9. Pagos35

  Milâ Hanım veyatta Milito :)

 10. Pagos35

  Barf/Raw vs Mama

  İyi akşamlar. Ben de barfa geçmeyi düşünüyom 13 aylık bi samoyedim var. Bi akrabam yeni barfa geçti yaklaşık olarak mamayla aynı fiyata geldiğini yani 300 ile 400 tl arası olduğunu söyledi. Sizin hazırladığınız diyetlerde ne kadara mâl oluyo acaba
 11. Pagos35

  Köpeğimin çenesinin altında et beni çıktı

  Evet götürdüm takıp etmemizi söyledi, et beniyle ilgili bişey yapamadıklarını söyledi ve de theranekron diye bi ilaç olduğunu ama kesin iyileşip iyileşmiceğinin garantisinin olmadığını ilacın da 350 400 tl civarı olduğunu söyledi.