önder kullanıcısının son içeriği

 1. önder

  Tozumayan kedi kumu Hk.

  Yok yok o kadar pahalı bir şey olmasın🥺😂 Yoksa klozet alıştırması yapmaya başlamamız kazım minik kızımıza😄 Ben 20 lt 40 TL alıyorum ve gayet uygun. Bu fiyatlara da sanırım biraz zor bulursun dersiniz😐
 2. önder

  Tozumayan kedi kumu Hk.

  @Gülce hanım çok teşekkür ederim bilgiler için. Bende araştırıp denedikten sonra yine burada sizlere bilgi vermekten çok memnun olacağım. Görüşmek üzere...
 3. önder

  Tozumayan kedi kumu Hk.

  Teşekkür ederim @Gizem hanım düşünüp mesaj yazmanız bile yeterliydi. @Gülce hanım belki yardımcı olabilir dediğiniz gibi.
 4. önder

  Tozumayan kedi kumu Hk.

  Hayır @Gizem,hanım henüz daha bulamadım. Şu an temiz mama'dan aldığım micho kedi kumunu kullanmaktayım. Aslında kötü hir kum değil ama daha az tozuyan bir kum aramaktayım. @Begüm hanım proline marka denemiştim sonradan aklıma geldi fakat micho'dan daha fazla tozutuyor ne yazikki🥺 Aramaya devam...
 5. önder

  Tozumayan kedi kumu Hk.

  @Begüm,Hanım teşekkür ederim. Denemekten bi zarar gelmez olmazsa deneyeyim🖐️
 6. önder

  Tozumayan kedi kumu Hk.

  Merhaba arkadaşlar. Kedimiz için tozumayan kedi kumu önerisine ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum...
 7. önder

  Kedimden gelen beyaz sıvı

  Merhaba. Biraz önce kedimi masanın üzerinde elime aldığım anda beyaz bir sıvı bıraktı. Meni renginde bir renk. Ve kokusu sanki çiftleşmek icin bıraktıkları çok kötü kokan bir sıvı. Normalde kısırlaştırılmış bir kedinin böyle olması normal mi ?
 8. önder

  Advance hairball

  @mevlutunal, @Gülce, Merhaba. Inanın o kadar çok yer gezip o kadar çok forumlarda dolaşıp bi o kadar da hangi mamayı seçsek diye düşünüyorken tam bu mama iyidir derken her kafadan farklı sesler duyuyoruz. Mesela mevlut hocamızın da önerdiği mamayı kesinlikle önermem diyen insanlarla karşılaştım...
 9. önder

  Advance hairball

  @mevlutunal, deneyelim hocam teşekkür ederim bilgiler için👊
 10. önder

  Advance hairball

  @mevlutunal, tüy yumağını unutalım.. Normalde hangi mamaları tavsiye ediyorsunuz ? 1 yaşında ve kısırlaştırılmış. Bütçe 3 kg olarak alıyorum ve 200 tl son.
 11. önder

  Advance hairball

  @mevlutunal, normalde de pro plan marka kullaniyorurdum devam edeyim dedim. Ama onermediginiz beni yine düşüncelere soktu 🤔 yani devamlida kusmuyor aslında... ayda en fazla 3 ya da 4..
 12. önder

  Advance hairball

  @mevlutunal, teşekkürler. Son zamanlarda 1 yaşındaki kızımız son günlerde fazla kusmaya başladı ve malt yedirmemize rağmen hafif tüy yumağı kusmaya başladığı icin böyle bir yol izlemek istedik açıkçası. Bende araştırmalarımda ekteki mamadan sipariş verdim. Görüşlerinizi alabilirim.
 13. önder

  Advance hairball

  @Gülce, Çok teşekkür ederim bilgiler için. Bende araştırmalarıma devam edip uygun mamayi bulmaya calisayim😊
 14. önder

  Advance hairball

  Bütçe olarak 200 üzerinde olmaması yönündeyim. 3 kg'lık paketler olarak tavuk harici tüm mamalar olabilir.
 15. önder

  Advance hairball

  Teşekkür ederim gülce hanım. Peki hairball olarak yani tüy yumağı oluşumunu engelleyici önereceğiniz mama varmıdır? Teşekkürler.