Berke555 kullanıcısının son içeriği

 1. B

  Muhabbet kuşu için banyo tavsiyesi

  Bilgi için çok teşekkür ederim dediklerinizi uygulayacağım
 2. B

  Muhabbet kuşu için banyo tavsiyesi

  Öncelikle herkese merhaba 3 aylık yavru muhabbet kuşum var her hafta kafes temizliğini düzenli olarak yapıyorum korktuğum için hiç kuşumu banyo ettiremedim evim sıcak normal şartlarda kuşumu banyo ettirmek istiyorum bu konuda bilgim yok banyo için tavsiye alabilir miyim banyo nerde nasıl yapılır...
 3. B

  Bitli mi başka bir sorun mu var?

  elma sirkesi işe yarar mı dersiniz kaşıntısı var biraz çünkü
 4. B

  Bitli mi başka bir sorun mu var?

  @Tevfik gönderime bakarmısınız
 5. B

  Bitli mi başka bir sorun mu var?

  Muhabbet kuşum her akşam bu saatlerde böyle deli gibi kaşınıyor gece gözle görülür bi bit herhangi birşey görmedim yıkanması mı gerekiyor bit ilacımı lazım kaşındıktan sonrada 3 4 kere aksırıyor kanatlarının başından sonuna kadar temizler gibi gagasıyla sürtüyor ne yapmam lazım bi haftadır böyle...
 6. B

  Muhabbet kuşum arada aksırıyor

  iyi akşamlar bugün fark ettim muhabbet kuşum kendini kaşıdıktan sonra 2 3 kere aksırdı titremesi tüylerini kabartmalı falan şimdilik yok neden yapmış olabilir nezle başlangıcı olabilir mi o,masa bile önlem için ne yapmalıyım? cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.
 7. B

  Kanadında bi sorun var.

  @Tevfik
 8. B

  Kanadında bi sorun var.

  Muhabbet kuşumun kanadında bi problem var incindi galiba ne yapabilirim nasıl iyileşir durumu kötüye gider mi? Yardımcı olur musunuz? Sağ kanadı bu kadar değildi biraz aşağıda gibi duruyor. Kafesin başka biyerlerine konarken uçarak değil de dalış yapar gibi gagasıyla gitmeye çalışıyor.
 9. B

  Muhabbet kuşu solunum başlangıcı mı?

  Bide sağ kanadı hep böyle diğerinden büyük gibi hafif açık neden olabilir bu kanadı aşağı sarkık ve hafif titriyor önceden de vardı ama bu kadar açık değil di tele falan takmış olabilir mi? @Tevfik
 10. B

  Muhabbet kuşu solunum başlangıcı mı?

  Evet evimin sıcaklığı gayet normal olması gerektiği ısıda ama genede tedirginim kuyruğu bazen aşağıda genellikle bu şekilde çok az aşağı yukarı yapıyor bazen ağzını aç kapa yapıyor.
 11. B

  Muhabbet kuşu solunum başlangıcı mı?

  @Tevfik rica etsem gönderime bakarmısınız.
 12. B

  Muhabbet kuşu solunum başlangıcı mı?

  İnternette araştırdım biraz bu kuyruk sallaması normal mi solunum hastalığı başlangıcı olabilir mi suyuna 4 5 damla limon damlatın falan dediler ama yardımcı olabilecek biri var mı? Not: Ara ara günde bi kaç kere ağzını açıp kapatıyor. Videoyu buraya yükleyemediğim için YouTube link bırakıyorum.
 13. B

  Muhabbet kuşum ishal mi ishalse ne yapmalıyım?

  Muhabbet kuşum da ishalden şüphelendim ama anlayan biri bakabilir mi napmaliyim?
 14. B

  Kuşumun ayağı bazen soğuga yakın bazen ılık

  Kuşumun çeresinin içinde beyaz nokta gibi bişe var yeni fark ettim bu nedir gaga taşından toz falan mı kaçmış?
 15. B

  Kuşumun ayağı bazen soğuga yakın bazen ılık

  Kuşum ağzında yem kırar gibi gagasını gıcırdatıyor bunu fark ettim gün içinde devamlı yapıyor nedeni ne olabilir bilgi verir misiniz?