Zayıf Ve Hasta Kedi Yavrusu

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Uzubucu

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar merhaba bahçede kedilere bakıyoruz birinin ağız ve burun çevresinde böyle lekeler var ve çok zayıf ve halsiz bir fikti olan var mı

Ekli dosyalar

• IMG_20220626_113331.jpg
    8.4 MB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20220626_113328.jpg
    8.7 MB · Görüntüleme: 6

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Merhabalar.
Çok anladığım söylenemez ama ben bir şey göremedim. Dışarıda bakıldığı için parazit vb. bir hastalık kapmış olabilir mi acaba?

@Arndiol sen de bir bakar mısın?

Uzubucu

Hayvansever
Kedi Dostu
Annesinde de böyle ağız çevresinde lekeler olmuştu sirke ve karbonatlı suyla temzileyince geçiyordu ama burnunun içinde de var emin olamadım ben de

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Annesinde de böyle ağız çevresinde lekeler olmuştu sirke ve karbonatlı suyla temzileyince geçiyordu ama burnunun içinde de var emin olamadım ben de
İmkan varsa eğer veterinere götürülse iyi olur bence. Bu tarz çelişkili durumlarda yorum yapmak yanlış olur.

Can

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar merhaba bahçede kedilere bakıyoruz birinin ağız ve burun çevresinde böyle lekeler var ve çok zayıf ve halsiz bir fikti olan var mı

Öncelikle bulunduğunuz bölgede ki en yakın veteriner hekime başvurmanız önerilir.

Yaralar için her bölgede kullanabileceğiniz Bakım Solüsyonları mevcut (Dr. Animal, Crystalin vs.) sprey tarzında olan bu ürünleri steril bir beze sıkıp ilgili bölgelere uygulayabilirsiniz.

Halsizlikleri için Aminosol ve diğer ek takviyeler ile birlikte mama ve taze su vermenizde fayda var.

Uzubucu

Hayvansever
Kedi Dostu
Öncelikle bulunduğunuz bölgede ki en yakın veteriner hekime başvurmanız önerilir.

Yaralar için her bölgede kullanabileceğiniz Bakım Solüsyonları mevcut (Dr. Animal, Crystalin vs.) sprey tarzında olan bu ürünleri steril bir beze sıkıp ilgili bölgelere uygulayabilirsiniz.

Halsizlikleri için Aminosol ve diğer ek takviyeler ile birlikte mama ve taze su vermenizde fayda var.
Maalesef maddi olarak götürme imkanım yok çok teşekkür ederim cevabınız için