Zamlar sonrasında farklı bir mama arayışındayım

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Rick

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar,daha öncesinde Acana Pacifica Cat Tahılsız Balıklı Kedi Maması kullanıyordum.Kur artışı sonrasında gelen zamlardan sonra fiyat bakımından daha uygun ve besin içeriği bakımından yeterli bir ürün arıyorum.Önerilerinize açığım.

babytownkitty

Hayvansever
Kemirgen Dostu
maalese öyle benim de bir kedşm var ama onun yediğinden kısamıyoruz nd markasının paketlenmiş açık mamalarından yiyor siz petshop a gittiğinizde açık mamaların fiyatını sorun tavuksuz bir markayı tercih edebilirsiniz bence

Rick

Hayvansever
Kedi Dostu
maalese öyle benim de bir kedşm var ama onun yediğinden kısamıyoruz nd markasının paketlenmiş açık mamalarından yiyor siz petshop a gittiğinizde açık mamaların fiyatını sorun tavuksuz bir markayı tercih edebilirsiniz bence
Ankara da daha önce hiç açık mama almadım güvenebilir miyim bilmiyorum.Alırken genelde yüksek gramaj olarak alırdım.ND'nin direkt 10 kg alabilirim.Kilosu 100 ₺ gibi oluyor :(

babytownkitty

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Ankara da daha önce hiç açık mama almadım güvenebilir miyim bilmiyorum.Alırken genelde yüksek gramaj olarak alırdım.ND'nin direkt 10 kg alabilirim.Kilosu 100 ₺ gibi oluyor :(
ben nd kullanmadan önce de açık mama tercih ediyordum ama bir sıkıntı olmadı. mantar oldu onu da tavuklu aldığımız için olduğunu düşünğyorum veteriner öyle demişti. riske atmak istemiyorsanız internette iyice araştırın

Rick

Hayvansever
Kedi Dostu
ben nd kullanmadan önce de açık mama tercih ediyordum ama bir sıkıntı olmadı. mantar oldu onu da tavuklu aldığımız için olduğunu düşünğyorum veteriner öyle demişti. riske atmak istemiyorsanız internette iyice araştırın
Uzun zamandır balıklı mama tüketiyor.Alırsam balıklı alırım.Şu an 5 kg ND Ringa Balıklı ve Portakallı mamaya bakıyorum 520 ₺.

babytownkitty

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Uzun zamandır balıklı mama tüketiyor.Alırsam balıklı alırım.Şu an 5 kg ND Ringa Balıklı ve Portakallı mamaya bakıyorum 520 ₺.
petshoplara sorun ya da ben abime sorayım isterseniz açık mamaya güvenmiyorsanız o benim kedim cins ona uzun süre açık kullandı ve bi etkisini görmedi

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Petshop dostunuz akrabanız değil ise acık mama alınmaz.
Zaten açık mama dediğiniz büyük kilolu paketleri parçalara bölüp satmak demektir.
Ne tarihini bilirsiniz ne tazeliğini.

En temizi kendiniz yüksek kilolu mama almanız.

10 Kg paket için bütçeni iletirsen öneride bulunabilirim.

Rick

Hayvansever
Kedi Dostu
Petshop dostunuz akrabanız değil ise acık mama alınmaz.
Zaten açık mama dediğiniz büyük kilolu paketleri parçalara bölüp satmak demektir.
Ne tarihini bilirsiniz ne tazeliğini.

En temizi kendiniz yüksek kilolu mama almanız.

10 Kg paket için bütçeni iletirsen öneride bulunabilirim.
Bundan önce 4.5kg Acana'ya 450 ₺ bandında ödeme yapıyordum.Besin değerleri benim için öncelikli.Bütçe konusunda 10kg da 1000 ₺ ye kadar çıkabilirim.

yunuscelik

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar N&D Ocean kısır mama kullanıyordum hâlâ kullanıyorum fakat 150 TL hatta 130 TL'ye aldığım mama şuan 240 TL civarlarında. Mama öneriniz var mıdır acaba ?

Rick

Hayvansever
Kedi Dostu
Arkadaşlar N&D Ocean kısır mama kullanıyordum hâlâ kullanıyorum fakat 150 TL hatta 130 TL'ye aldığım mama şuan 240 TL civarlarında. Mama öneriniz var mıdır acaba ?
N&D Ocean Tahilsiz Ringa Baligi ve Portakalli 5 kg aldım 502 ₺ ye.