Yoklama (Corona Salgını)

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben de iyiyim, evdekiler de iyi şükür.

Ama çok fazla endişeliyim, evden dışarı çıkmıyoruz.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Dışarı çıkıp yürümenin bile ne kadar büyük bir nimet olduğunu anlamış olduk virüsün gelmesiyle. Karantina bittikten sonra dışarı çıkarken uzun bir süre dışarıda olduğumuza şükredeceğiz sanırım.

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Biz de iyiyiz. Zaruri ihtiyaçlar dışında dışarı çıkmıyoruz.
Evde eğlenmenin yollarını bulmaya çalışıyoruz.
Ve evet, bence de bu süreç basit şeylerle aslında ne kadar da mutlu olabildiğimizi anlamamızı sağlayacak. Belki de daha az tüketerek de yaşayabildiğimizi fark edeceğiz. Birbirimize karşı daha saygılı ve sevgi dolu olmayı öğreneceğiz. En azından böyle umut ediyorum. ☺

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
Bizde iyiyiz şimdilik bu güzel yoklama için teşekkürler. Ama benim bu ara sık hastane durumum olduğu için tedirgin gidip geliyor um.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Bugün ben de üşüyorum bayağı. Ateşimi ölçtürdüm evdekilere, gayet iyi ama üşüyorum :)

Hava iyi diyerek üzerime hiçbir şey almadım sadece terlikle ve eşofmanla parka indim biraz sanırım o ara üşüttüm :)

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Bugün ben de üşüyorum bayağı. Ateşimi ölçtürdüm evdekilere, gayet iyi ama üşüyorum :)

Hava iyi diyerek üzerime hiçbir şey almadım sadece terlikle ve eşofmanla parka indim biraz sanırım o ara üşüttüm :)
Bu, parka gitmek için de olsa, gerekli durumlar dışında dışarıya çıkmamanız için evrensel bir işaret Tevfik Bey. 😄

empat

Hayvansever
Kedi Dostu
Ben de burdayım. Kronik hastalara da sokağa çıkma yasağı varmış. Ben de kronik hastalardanım. Hepsini geç, saçım yok, direkt anlarlar zaten :D

Çağğ

Hayvansever
Kedi Dostu
Biz de iyiyiz kediş çok keyifli karşılıklı kilo alıyoruz. Bazen dans ediyoruz. Ben kitap okurken o temizleniyo, sıkılırsa kitabı kemirmeye başlıyo o zaman salona geçiyoruz (yapışık ikizim olduğu için fazla ayrılmıyo totomdan), babam her gün tarıyo erkek kardeşim her gün instagram hesabımız için fotoğraflarını çekiyor. Dün odamı temizledim bugün kitap okudum ve annemle şu an kahve içiyoruz, akşam da orkidelerimin toprağını değiştirip tarçınlı aspirinli suda köklerini yıkayacağım...

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Biz de iyiyiz kediş çok keyifli karşılıklı kilo alıyoruz. Bazen dans ediyoruz. Ben kitap okurken o temizleniyo, sıkılırsa kitabı kemirmeye başlıyo o zaman salona geçiyoruz (yapışık ikizim olduğu için fazla ayrılmıyo totomdan), babam her gün tarıyo erkek kardeşim her gün instagram hesabımız için fotoğraflarını çekiyor. Dün odamı temizledim bugün kitap okudum ve annemle şu an kahve içiyoruz, akşam da orkidelerimin toprağını değiştirip tarçınlı aspirinli suda köklerini yıkayacağım...
Nasıl dibinizden ayrılmayan kedi yetiştiriyorsunuz? :unsure: Bizimkiler 5 yaşında, dünya yansa umurlarında değil. Onların coolluğuna zeval gelmesin yeter.