Yirmilik Dişlerimin Ağrısını Çekiyorum

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba değerli hayvanseverler, iki gündür yirmilik dişlerimin ağrısını çekiyorum ve çeneme kadar ağrıyor. Daha önce muayene olmuştum, dentist çok fazla tanıdığım var yaşadığım şehirde ve hepsinin yorumu; her iki tarafı çekeceğiz.

Sağ ve sol iki taraftada yirmilik dişlerim ağrı yapıyor, çok fena rahatsız ediyor. Çeneme ve kafama vurmaya başladı ağrısı, dayanılacak gibi değil. Toplamda bir ay sürüyormuş bu işlem, önce bir tarafı çekip 2 hafta bekleyecekmişim daha sonra diğer tarafın çekilmesi gerekliymiş, tabii o da 2 hafta sürecek iyileşmesi.

Normal de diş sağlığına çok özen gösteririm, bakımını falan yaparım ama bu yirmilikler ben de o kadar absürt şekilde çıktıki diş gıcırtısı olmasına da sebebiyet veriyormuş. Eğer diş gıcırtısı bundan dolayı da geçmez ise muhtemelen son çare botok yaptıracağım çeneme, kesin çözüm olarak söylüyorlar.

Anlayacağınız kurtuluşum yok, her türlü çekilecek bu dişler :)

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim tüm yyirmilikler muntazam çıktı 😎

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Benim tüm yyirmilikler muntazam çıktı 😎

Kardeşim sen şanslı adamsın her anlamda, maşallah diyeyim de :D

Çene ve diş yapım normal de güzel, bayağı övgüsünü aldım ama gel gelelim yirmilikler çok saçma şekilde dışa doğru çıkmış.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
O yirmilikler hayatı zindan ediyor insana. Çektir kurtul. Diğer dişlerin yapısını da bozuyorlar, bir de azi disleri curutuyorlar.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Çektir gitsin.
Benimkiler güzel ama çürümeye çok müsait bu dişler. Öyle ya da böyle elbet sıkıntı yaratir

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
O yirmilikler hayatı zindan ediyor insana. Çektir kurtul. Diğer dişlerin yapısını da bozuyorlar, bir de azi disleri curutuyorlar.

En geç mart ayı içerisinde çektirmeyi düşünüyorum. Dayanılacak gibi değil artık, çenemi ağrıtıyor onun ağrısıda kafamı ağrıtmaya başlıyor. 4 Mart sitemizin 2. yaş günü. Özel bir çekiliş veya yarışma yapalım diyorum.

Çektir gitsin.
Benimkiler güzel ama çürümeye çok müsait bu dişler. Öyle ya da böyle elbet sıkıntı yaratir

Dediğim gibi şu yarışma veya çekilişi yapayım daha sonrasında direkt çektireceğim. Şimdi onun ağrısı ile odaklanamam :D

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Tevfik, martı bekleme hiç yarın hallet. 2 haftaya iyileşir.

Diğer dişi de çektirmem lazım ama Sinem, tek taraf olsa bugün hallederim dediğin gibi ama ikisi bayağı sıkıntı olur bana o yüzden çekiliş veya yarışmayı yapayım hallettikten sonra gideyim.

Sinemelawen

Hayvansever
Kedi Dostu
En azından birini çektir. Diğerini de 3 hafta sonra çektir. Anca iyileşir zaten.

hasaNn

Hayvansever
Balik Dostu
Geçmiş olsun kardeşim diş ağrısı çekilecek dert değil.

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
En azından birini çektir. Diğerini de 3 hafta sonra çektir. Anca iyileşir zaten.

Haftaiçi büyük ihtimal randevu alırım, halamın oğlununda dolgusu var salı gününe randevu aldım. Olmazsa en geç perşembe günü ben de çektiririm.

Geçmiş olsun kardeşim diş ağrısı çekilecek dert değil.

Çok teşekkür ederim kardeşim, inan zor hem de bayağı zor. Ağrısı dediğim gibi çeneme ve kafama vuruyor...