Yetişkin Kediye Yaş Mama Önerisi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

yoka

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhaba, devamlı olarak sevdiğim bir kedi var. Her defasında geçip gidiyorum bu sefer ona yaş mama almak istiyorum öneriniz var mı?

BOBO

hayvanlar.net
Meraklı Üye
Egzotik Dostu
Maddi durumunuz el veriyorsa içeriğine bakarak taze et oranı yüksek olan mamalardan alabilirsiniz. Kurutulmuş tavuk proteini gibi ibareler olan mamalardan vermemenizi öneririm. Ancak sokak kedisi ne bulsa yediği için kaliteli-kalitesiz farketmez her türlü ihtiyacı vardır.

Arndiol

Hayvansever
Kedi Dostu
Sokaktaki ile evdekini ayırmak istemesem de bütçeyi kısarak sokaktakine daha cok sayıda bakabiliyorsunuz.

Kuru maması kötü olsa da en güzel yaş mama bence Felicia. 15-17 Tl arası - 85 gram sanırım
Felicia'ya yakın oranlarda güzel olan benim de kullandıgım Gourmet yaş kedi maması - 12-14 Tl arası - 85 gram.

Ancak sokaktaki kedi için 85 gr az gelebilir bu nedenle size tavsiyem 400 gr'lık Felix (30-35 tl arası) almanız. hem birden fazla besleyebilirsiniz hemde o kedi hariç diğer kedilere de verebilirsiniz.

yoka

Hayvansever
Kedi Dostu
Sokaktaki ile evdekini ayırmak istemesem de bütçeyi kısarak sokaktakine daha cok sayıda bakabiliyorsunuz.

Kuru maması kötü olsa da en güzel yaş mama bence Felicia. 15-17 Tl arası - 85 gram sanırım
Felicia'ya yakın oranlarda güzel olan benim de kullandıgım Gourmet yaş kedi maması - 12-14 Tl arası - 85 gram.

Ancak sokaktaki kedi için 85 gr az gelebilir bu nedenle size tavsiyem 400 gr'lık Felix (30-35 tl arası) almanız. hem birden fazla besleyebilirsiniz hemde o kedi hariç diğer kedilere de verebilirsiniz.
Öneri için teşekkürler.
peki ben bir şey daha sormak istiyorum, Nutrea, Nutri ve Gimcat markaları iyi midir?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BZC