Yenidoğan sokak kedisi

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Erazed

Hayvansever
Kopek Dostu
Merhabalar, bahçemde bir kaç günlük bir yavru kedi var. Bahçeye koyduğum kedi evine yerleşmişler annesiyle birlikte. Mama veriyorum annesine düzenli olarak ama yavru kedi 1.5 saniye aralıkla devamlı mev mev ses çıkarıyor. Annesi yanında olsun olmasın. Gözüme uyku girmiyor, annesi onu emziriyor mu, hasta mı acaba, müdahale etsem annesi onu bıraksın da istemiyorum, ama içim de rahat değil. Bir fikri bilgisi olan var mıdır?

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@Erazed, merhabalar öncelikle ailemize hoş geldiniz. Kedinin fotoğrafını paylaşabilir misiniz müsait bir zamanınızda? Uzman olan arkadaşlarım veya veteriner hekimimiz görsün, ayrıca alternatif fikir veya düşünce sahibi olan varsa mutlaka konuya yazacaktır.

Erazed

Hayvansever
Kopek Dostu
@Erazed, merhabalar öncelikle ailemize hoş geldiniz. Kedinin fotoğrafını paylaşabilir misiniz müsait bir zamanınızda? Uzman olan arkadaşlarım veya veteriner hekimimiz görsün, ayrıca alternatif fikir veya düşünce sahibi olan varsa mutlaka konuya yazacaktır.
Memnuniyetle hoşbuldum :) hayvanseverlerin bulunduğu aktif bir forum bulmak beni çok mutlu etti. Kapıcı dairesinin havalandırma kısmında bulmuştum dün seslerine koştum annesi aşağı bakıyordu. Elimden mikrop kapmasın ve kokum sinmesin diye eldiven kullanarak annesine götürdüm ve bu olay ikinciye tekrar edince kedi evinin içine kazak koyup kendim yerleştirdim annesinin önünde. Bir düşme olayının önüne geçmek için karton kaplama yaptım kapıcı havalandırma kısmını. Anne kediye de devamlı mama veriyorum kutu evin az uzağına. Bir yandan da dediğim gibi devamlı rahatsız edip kedi anneyi de strese sokmaktan çekiniyorum.
63E5400E-6013-4931-882B-4D9A022D5F30.jpeg
2BF98889-A3DC-4086-959F-ACECDE425CA3.png
2BF98889-A3DC-4086-959F-ACECDE425CA3.png