Yeni Muhabbet Kuşum (Paşa Bey)

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Muhammet Çelik

Hayvansever
Merhaba,

Evimizin yeni uyesi pasa bey ailemize hos geldin sefalar getirdin :giggle: Pasa beyimize bir masallahinizi alirim artik :love:

280

281

Furkan

Yönetici
Kopek Dostu
Maşallah dostum, çok güzel görünüyor gerçekten.
Her zaman istediğim ama beslemek için bir türlü cesaret edemediğim(yoğunluğumdan dolayı) hayvanlardan bir tanesi.
Allah ikinize de uzun ömürler nasip etsin :)

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Maşallah bayıldım kardeşim kuşa, ırkı ve rengi muhteşem duruyor. Kafana takılan soru olursa cevaplarım 😂

Muhammet Çelik

Hayvansever
Maşallah dostum, çok güzel görünüyor gerçekten.
Her zaman istediğim ama beslemek için bir türlü cesaret edemediğim(yoğunluğumdan dolayı) hayvanlardan bir tanesi.
Allah ikinize de uzun ömürler nasip etsin :)
Çok teşekkür ederim sağ olun :) İnşallah size de günün birinde beslemek nasip olur.

Maşallah bayıldım kardeşim kuşa, ırkı ve rengi muhteşem duruyor. Kafana takılan soru olursa cevaplarım 😂
Teşekkür ederim kardeşim sağ ol Allah razı olsun :)

Teşekkür ederim sağ olun :)

ooo maşallah çok güzel bir kuş ne kadar iri duruyor @Tevfik beyin de muhabbet kuşu bu kadar iri duruyor neden böyle? normal de muhabbet kuşları dışarıda uçan serçeler gibi oluyor ama sizinkilerin maşallahı var
Çok teşekkür ederim Gizem Hanım sağ olun :) Irk farklılığından kaynaklı bir durum. Show Jumbo ve Jumbo cinsleri böyle iri ve farklı bir tipe sahipler.

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
Maşallah çok tatlı. Bizimkine çok benziyor.

SANCAKTAR

Hayvansever
Kopek Dostu
@Tevfik hocam evet var. bir gün salmayınca kızmaya başlıyor. Salınca da genelde oğlanın kafasında ya da omzunda oluyor. Bir keresinde odaya girdiğimde birbirlerini kovalıyorlardı. Şimdiye kadar bir kaç defa muhabbet kuşum oldu hatta bir tanesi can sıkacak kadar çok konuşuyordu ama bu kuşla oğlanın arasında garip bir bağ var :)

Bu arada sana sormadan bir şey yaptım sanırım yarım saate Doçkanın konusunda paylaşmış olurum. umarım kızmazsın :)

629

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
@SANCAKTAR, kuş güzel kuş hocam maşallah, tüyü kadar ömrü olsun🙏🏻 Tam olarak ne yaptınız anlayamadım dochkanın konusunda? :)