Yeni Köpeğim

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

jacklost

Hayvansever
Kopek Dostu
Bu köpek hakkında her şeyi bilmek istiyorum. ilk defa köpeğjm oldu evde beslemiyorum tavsiye ve uyarılarınızı dinlemek istiyorum
Arkadaşım tavuk yemenin köpeğe egzama yaptığını söyledi her köpekte olmaz dedi bilemedim bende salam falan veriyorum hayvana bir şey olsun istemiyorum lütfen yardım edinn

Ekli dosyalar

• IMG-20200618-WA0027.jpg
    IMG-20200618-WA0027.jpg
    405.5 KB · Görüntüleme: 56

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Kesinlikle salam, sosis, sucuk gibi besinler vermemelisiniz. Tavuk uygun miktarda verildiğinde eğer köpeğinizin alerjisi yoksa herhangi bir hastalığa yol açmaz, verebilirsiniz. Düzenli olarak ne ile besliyorsunuz?

jacklost

Hayvansever
Kopek Dostu
Kesinlikle salam, sosis, sucuk gibi besinler vermemelisiniz. Tavuk uygun miktarda verildiğinde eğer köpeğinizin alerjisi yoksa herhangi bir hastalığa yol açmaz, verebilirsiniz. Düzenli olarak ne ile besliyorsunuz?
işte salam veriyordum süt veriyorum makarna verdim Bir ara evde bir şey yoktu et kemik falan

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Verdiklerinizin hiçbirini vermenizi tavsiye etmiyorum. Düzgün bir kuru mama almanızı veya raw beslemenizi tavsiye ederim.

Gülce

Hayvansever
Kemirgen Dostu
Çiğ besleynmeye deniyor. İstanbulda yaşıyorsanız Happy Tail adlı markayı da kesinlikle tavsiye ederim.