Yeni Kaplumbağalarımız Bahçede

Instagram'dan @hayvanlarnet'i takip et!

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar arkadaşlar. Bahçeli olan evimizin bahçesi de 2adet kaplumbağa mız oldu. Nasıl, nereden geldi bilinmez 1haftadır bizimle ler kendileri. Birinin adına Junior koyduk. Diğeri isimsiz. Tavsiyeniz varsa memnuniyet ile kabulum.
Bir de bu arkadaşlar sanırım eş, ama Junior isimsize çok vuruyor. Acaba normal mi?

Ekli dosyalar

• IMG_20200417_123851.jpg
    IMG_20200417_123851.jpg
    209.9 KB · Görüntüleme: 178

Tevfik

Hayvansever
Kedi Dostu
Açıkçası ben çok beğendim :) ama işte hangisi dişi, hangisi erkek bilmeden isim önermek istemem. Kaplumbağalar konusunda tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilirlerse bizler de ona göre isim önerebiliriz tabii :)

Mnemosynes

Hayvansever
Kedi Dostu
Merhabalar arkadaşlar. Bahçeli olan evimizin bahçesi de 2adet kaplumbağa mız oldu. Nasıl, nereden geldi bilinmez 1haftadır bizimle ler kendileri. Birinin adına Junior koyduk. Diğeri isimsiz. Tavsiyeniz varsa memnuniyet ile kabulum.
Bir de bu arkadaşlar sanırım eş, ama Junior isimsize çok vuruyor. Acaba normal mi?

Halbuki çok uslu duruyorlar. :LOL: Hayırlı olsun kaplumbağalarınız. Bizim apartmanın bahçesinde de var ama gece ortaya çıkıp gündüz kayboluyorlar. Sizinkilerin karnı aç olmalı, gündüz gözüne korkusuzca göründüklerine göre.

Zuzu

Hayvansever
Kedi Dostu
Halbuki çok uslu duruyorlar. :LOL: Hayırlı olsun kaplumbağalarınız. Bizim apartmanın bahçesinde de var ama gece ortaya çıkıp gündüz kayboluyorlar. Sizinkilerin karnı aç olmalı, gündüz gözüne korkusuzca göründüklerine göre.
Bahçe büyük ya ortam yaptılar kendilerine. Depo gibi alan var oraya giriyorlar. Çok komikler. Sanırım eş ler. (aramızda kaldın üst üste gördüm de) 😇

Beyzpl

Hayvansever
Balik Dostu
Kaplumbağalar cidden çok tatlı. Açıkçası sürüngenlere karşı bir ilgi duyuyorum, bizim burada da derenin içinde görmüştüm. Kafasını çıkartmış yürüyordu. 😊
Sizden kormuyorsa arada bir çilek, marul, havuç vb. şeyler verin, çok güzel yiyiyorlar.